آموزش سئو در کرج

آموزش سئو در کرج

اگر علاقه مند به کسب درآمد در گوگل هستید، اگر در شهر کرج ساکن هستید و میخواهید به صورت حضوری و غیر حضوری آموزش ببینید، آموزش سئو در کرج یکی از اصلی ترین کارهایی است که برای ورود به این زمینه لازم است انجام دهید، چرا که سئو علمی است که به شما کمک می کند به بهترین نحو ممکن با رعایت اصول و قواعد یک  وب سایت را به صفحه اول گوگل برسانید و بتوانید باعث جذب کاربران زیادی شوید .

مشاوره رایگان آموزش سئو در کرج

برای مشاوره رایگان آموزش سئو در کرج میتوانید شماره همراه خود را در زیر وارد و ارسال کنید و منتظر تماس کارشناسان تیم برنامه نویسی باشید، یا میتوانید با شماره های زیر به صورت مستقیم با شرکت تماس بگیرید.

09124679926

سئو چیست ؟

سئو (SEO) برای بهینه سازی و عملکرد بهتر وب سایت برای موتورهای جستجو و بهترین شیوه برای جذب مشتریان و کاربران یک وب سایت استفاده میشود. در واقع در سئو با استفاده از کلمات کلیدی درمتن و محتوا لینک‌های ورودی به وب سایت شما از سمت کاربربیشتر می شود،که هر چقدر کاربران بیشتری به سایت شما وارد شوند و وقت بیشتری سپری کنند باعث اطمینان مناسب از سایت شما برای موتورهای جستجو می مثل گوگل شود، بنابراین وب سایت مورد نظر در صفحات بالا و لینک های برتر گوگل قرار می گیرد. بنابراین هدف اصلی سئو بهینه سازی شرایط برای تجربه خوب رضایتمندی کاربر در وب سایت است.

ضرورت سئو در یک کلام

عملکرد درست یک سئو حرفه ای زمانی مشخص می شود که وقتی کاربران، محصولات یا خدمات شما  را جست و جو می کند صفحه شما بالاتر و بهتر دیده می شود و در نتیجه کاربر بیشتری جذب کسب و کار شما می شود.

گاهی اوقات هم، ممکن است شما یک وب سایت با ظاهر جذابی داشته باشید اما متوجه می شوید که کاربری به سراغ سایت شما نمی آید که این مشکلات نشان دهنده نداشتن یک سئو درست است که باعث ضربه زدن به کسب و کار شما می شود پس به داشتن یک سئو حرفه ای اهمیت دهید.

یادگیری سئو برای چه کسانی لازم است؟

SEO2

امروزه درآمد زایی از طریق اینترنت یکی از شغل هایی است که افراد زیادی را جذب خود کرده است.

مهم ترین دلیل آن هم رواج تکنولوژی و استفاده از رایانه و گسترده شدن آستانه نیاز مردم به اینترنت است، بنابراین اگر شما هم جزء افرادی هستید که به درآمد زایی از طریق اینترنت و دیجیتال مارکتینگ علاقه دارید می توانید دوره های آموزش سئو را بگذرانید و با تلاش و تجربه های زیاد آینده شغلی خوبی را برای خود رقم بزنید، همچنین از مزیت های دیگر یادگیری سئو این است که می توانید بعد از گذراندن دوره هم در شرکت های برنامه نویسی یا … مشغول به کار شوید و همچندین از جهت های دیگر مانند: آموزش دادن به دیگرعلاقه مندان، مشاوره دادن به بقیه کسب و کارها و… مشغول شوید و کسب درآمد کنید.

اهداف سئو چیست ؟

اهداف سئو چیست ؟

اهداف سئو عبارت است از:

  1. در بازدید و ورودی وب سایت شما توسط کاربران تاثیر زیادی دارد.
  2. باعث گستردگی برندینگ شما میشود.
  3. باعث افزایش ترافیک وب سایت خواهد شد.
  4. باعث می شود سایت شما در صفحه نتایج موتور جستجو از رتبه بالاتری برخوردار شود.
  5. باعث افزایش فروش محصولات شما خواهد شد.
  6. بهترین ابزار برای تبلیغات است.

انواع سئو:

 سئو خارجی  (off page) سئو داخلی(On page)
 سئو کلاه- سیاه سئو کلاه- سفید
سئو کلاه- خاکستری

سئوخارجی: 

سئوخارجی: 

سئو بیرون صفحه یا خارجی (OffPage) برای متوجه شدن مقدار اعتبار وب سایت شما در گوگل است در واقع به نظرات کاربران در مورد سایت پرداخته در خارج از سایت شما می شود.

سئو داخلی:

سئو داخلی یا درون صفحه (OnPage) به معنای استفاده از پست های مختلف و جذاب که باعث وصل کردن لینک های مختلف صفحات داخلی می شود.

سئو کلاه- سیاه: 

سئو کلاه سیاه به معنای انجام سئو برخلاف دستورات گوگل است  که به منظور فريب، بازي و دستکاري الگوريتم‌هاي موتورهاي جستجو برای بدست آوردن رتبه‌بندي بالا، بکار مي‌رود.

سئو کلاه- سفید:

سئو کلاه سفید به معنای انجام سئو طبق قوانین گوگل است. که به آن سئو اخلاقی نیز گفته میشود  چرا که ،کاملا طبق قوانین گوگل و موتور های جستجو است وهیچ گونه فریب کاری در این روش برای بالا بردن رتبه صفحه ،در گوگل وجود ندارد. سئو کلاه – سياه می تواند باعث رشد ناگهاني در نتايج جستجو شود اما در متقابل مي‌تواند باعث پرداخت جريمه و يا حذف کامل از فهرست موتور جستجو شود..

سئو کلاه- خاکستری:

در این روش معمولا یکسری قوانین گوگل را دور می زند تا به اصلی ترین هدف خود برسند.

 مثلث موفقیت سئو!

برای موفقیت در سئو هر وب سایت نیازمند 3 بازوی اصلی در یک مثلث مانندی هستیم  که عبارتند از:

1-سئو تکنیکال:

در سئو تکنیکال به بهینه‌سازی وب‌سایت از نظر فنی پرداخته می شود که مرتبط با موتور جستجو، مسائل فنی وب‌سایت، ربات‌ها، کدهای برنامه نویسی و… هستند.

هدف اصلی اجرای سئو تکنیکال در وب سایت، آماده کردن وب سایتی است که در مرحله اول برای ربات‌های موتور جستجو به راحتی قابل درک و بررسی باشد و در مرحله دوم  وب سایتی که ساختار صحیحی داشته و کاربر از بودن در آن ، لذت ببرد.

2- بازاریابی محتوا:

فعالیت هایی شامل شناسایی کلمات کلیدی ارزشمند، پیدا کردن رقیب ها ، تدوین و تولید محتوای ارزشمند، لینک سازی داخلی و … بازاریابی محتوا است . داشتن یک محتوا خوب در سئو عامل مهمی در موفقیت شما است.

3- لینک سازی هدفمند:

رعایت مورد یک و دو به اندازه کافی نقش موثری در موفقیت شما می تواند داشته باشد .ولی برای کسب موفقیت بیشترشما نیازمند لینک سازی خارجی برای سایت خود هستید که از طریق فعالیت در شبکه های اجتماعی،خرید بک لینک و لینک زدن با بقیه وب سایت ها قابل انجام است.

آموزش سئو در کرج با تیم برنامه نویسی شهریار قربانی

آموزش سئو در کرج با تکرونویسان

اگر شما به دنبال سئو سایت در کرج و یا آموزش سئو سایت در کرج هستید تیم برنامه نویسی شهریار قربانی میتواند شمارا در این مسیر کمک کند و شمارا به هدفتان برساند.

5/5 - (2 امتیاز)
تماس بگیرید