سئو (Seo) سایت

سئو سایت

اگر شما جز کسانی هستید که به فکر راه اندازی یک وب سایت برای کسب و کارتان هستید پس احتمالا کلمه سئو سایت به گوش شما خورده است در غیر این صورت ما به شما توصیه می کنیک که بدانید برای پیشرفت بیشتر کسب و کارتان یکی از اساسی ترین کارها جمع آوری اطلاعات در مورد سئو سایت است.

امروزه  اغلب صاحبان کاربه دلیل گسترده شدن کسب و کارهای اینترنتی به فکر یک وب سایت برای شناخته شدن بهتر و خدمات بیشتر هستند،اما خیلی از آنها این تصور را دارند که فقط داشتن یک وب سایت همراه با طراحی ظاهری زیبا مهم است اما دقیقا برعکس،ظاهر وب سایت شما هر چند زیبا باشد اما زمانی می تواند جز سایت های مورد اعتماد باشد که سئو سایت خوبی داشته باشد زیرا با سئو سایت کسب و کار شما به لحاظ محتوایی و فنی پیشرفت می کند.

مشاوره تخصصی سئو سایت

برای مشاوره تخصصی سئو سایت می توانید شماره همراه خود را در زیر وارد و ارسال کنید و منتظر تماس کارشناسان تیم برنامه نویسی شهریار قربانی باشید، یا میتوانید با شماره های زیر به صورت مستقیم با شرکت تماس بگیرید.

شماره تلفن 1 : 02634452004

شماره تلفن 2 : 02634447800

شماره تلفن 3 : 02634447980

09124679926

سئو چیست و کاربرد مهم آن:

سئو یک روش یا یک فرایند فنی بهینه سازی وب سایت شما برای موتور های جست وجو گوگل و همچنین کاربران یا مشتری های وب سایت شما است که با استفاده از روش های خاص خود می تواند سایت شما را به یک وب سایت مورد اعتماد و پر مخاطب تبدیل کند که روز به روز باعث جذب مشتریان بیشتری بشوید.

سئو خارجی (off page)

در تکنیک سئو خارجی سئو کار به ظاهر وب سایت شما نگاه می کنند تا با تجربه خودش اعتبار ظاهری وب سایت شما را بالا ببرد مانند :

  1. ساخت بک لینک
  2. بازاریابی در شیکه های اجتماعی و…
سئو داخلی (On page)

سئو داخلی یک تکنیک خوب و قابل اطمینان و کاملا طبق قوانین گوگل است که با روش های فنی درست که عبارتند از:

  1. ساختن لینک
  2. کار کردن روی عنوان ها و کلمات کلیدی
  3. متا تگ عنوان و توضیحات
سئو کلاه- سیاهنوعی تکنیک برخلاف قوانین گوگل است. استفاده از آن آینده خوبی را برای وب سایت شما ندارد و برای سرعت دهی فریبکارانه سئو سایت انجام می شود.
سئو کلاه- سفید

سئو کلاه سفید برخلاف سئو کلاه سیاه روشی کاملا قانونی و درست است که آینده بهتر و بدون خطری برای وب سایت شما دارد ممکن است که بدون فریب و پیشی گرفتن غیر قانونی پیشرفت وب سایت شما طول بکشد اما قطعا آینده بهتری دارد.

سئو کلاه- خاکستریاین روش هم جز روش های غیر قانونی است و با دو روش قبلی متفاوت است به این دلیل که اگر گوگل متوجه استفاده شما از این روش بشود وب سایت شما را جریمه می کند.

خدمات تیم سئو شهریار قربانی

بهترین قیمت (seo)

بهترین قیمت (seo)

تیم سئو شهریار قربانی بهترین و به صرفه ترین قیمت سئو را به شما ارائه میدهد.

گزارش دهی منظم

گزارش دهی منظم

شما به صورت هفتگی و ماهیانه از تیم سئو شهریار قربانی ، گزارش کامل کار سئو وب سایت را دریافت میکنید.

مشاوره نحوه کار

تیم سئو شهریار قربانی قبل از استارت پروژه سئو، مشاوره ای کامل نحوه کار و نقشه راه را به شما عزیزان ارائه میدهد، تا در این مسیر آگاه باشید

سرعت بارگذاری بالا

سرعت بارگذاری بالا

با ارتقاء و افزایش سرعت وب سایت، کاربران را راضی نگه داشته و باعث ورودی های زیاد و رضایت کاربران و مشتریان می شود.

ریسپانسیو

ریسپانسیو

اهمیت گوگل بر روی صفحه نمایش گوگل بیشتر شده است، و شما میتوانید با یک وب سایت ریسپانسیو شده، به بهینه کردن سایت خود کمک کنید.

seo حرفه ای

seo حرفه ای

تیم سئو شهریار قربانی با داشتن بهترین و متخصصین سئو، و با استفاده از جدیدترین تکنیک های روز، وب سایت شمارا به بالاترین رتبه گوگل می رساند.

سئو سایت در تهران :

سئو سایت در تهران :

با شنیدن اسم تهران کلمه هایی مانند:ترافیک،شلوغی،ازدحام و…به ذهن ما می آید که خب بعضی مواقع آنقدرها هم چیز بدی نیست به شرطی که بتوانید از آن استفاده هوشمندانه ای داشته باشید.

سئو سایت در تهران به عنوان یکی از شهرهای پر جمعیت و پر کسب و کار به یکی از پر اشتغال ترین شهر ها تبدیل شده است و از طرفی هم به دلیل رشد و رونق نیاز مردم به اینترنت و خرید اینترنتی مردم خواستار دسترسی به وب سایت های متفاوت در گوگل برای خرید هستند در نتیجه کسانی که در تهران صاحب کسب و کار هستند بهتراست وب سایتی را برای مشتریان خود درست کنند تا شرایط و بستر راحت و بهینه ای برای کاربران بسازند تا بتوانند به یم مرجع خرید بین جمعیت تبدیل بشوند.

در نتیجه داشتن یک وب سایت همراه با سئو سایت در تهران حرفه ای یکی از مهم ترین نیاز های شما برای پیشرفتتان به ویژه در شهری مانند تهران است.

سئو سایت در کرج :

کرج نیز اخیرا جزء شهرهایی شده است که خواستارها و متقاضیان زیادی در این شهر تمایل به افزایش یا کسب درآمد از طریق داشتن وب سایت دارند.

یکی دیگر از دلایل تمایل کسانی که در کرج صاحب کسب و کار هستند این است که با افزایش رقبا در دیگر شهرها به خصوص در تهران،طبیعتا صاحبان شرکت ها در صدد پیشرفت نسبت به رقبای خود خصوصا در تهران هستند.

با سئو سایت در کرج کسب و کار خود را به بالاترین رتبه گوگل ببرید تا همیشه در معرض دید میلیون ها نفر باشید، سعی کنید همیشه به سطح های بالاتر نگاه کنید و با تلاش به آنها برسید.

سئو سایت فروشگاهی:

همانطور که گفته شد با افزایش روز افزون تعداد فروشگاه ها رقابت بین فروشگاه ها به شدت زیاد شده و هر کسی علاقه دارد که فروشگاهش بیشترین مشتری را داشته باشد.سرمایه گذاری برای سئو سایت یک وب سایت فروشگاهی یه امر حیاتی است که اگر از انجام آن غافل بشوید ممکن است ماه ها و سال ها تلاش شما برای فروشگاهتان به هدر برود به این دلیل که نداشتن یک سئوسایت مناسب یا حتی انجام یک سئو نامناسب می تواند ضرر زیادی به فروشگاه شما بزند،توجه داشته باشید که سایت شما باید رتبه های برتر گوگل برای جذب مشتری قرار داشته باشد.

سئو سایت شرکتی:

برای رقابت با شرکت های هم راستای خودتان بهترین راه به دست گرفتن بازار کاراینترنتی است  زیرا الان دوره کسب و کار اینترنتی است و کسب  و کارهای سنتی کم کم از کار می افتند، این کار با داشتن سئو سایت اصولی و حرفه ای قابل انجام است زیرا باید کاری کنید که کاربران زمانی که در صدد انتخاب شما یا رقیب های شما هستند بدون شک با اعتماد کامل شما را انتخاب کنند.

همچنین وب سایت شما از این طریق می تواند به یک وب سایت بین المللی با اطمینان کامل تبدیل شود به این  دلیل که شرکت شما باید روز به روز پیشرفت کند و کاربران متعهدی داشته باشد.

هرینه و قیمت سئو سایت:

برای اطلاع از قیمت سئو سایت باید قبل از هرچیزی در نظر داشته باشید که این کار قواعد و اصول خودش را دارد و با طی کردن یک سری مراحل و تحقیق در مورد:

-تعداد رقبا

-تعداد کلمات کلیدی

– سختی کلمات کلیدی و…

متخصصان این حوزه می توانند در آخر با صحبت و مشورت های پایانی به شما قیمت  مناسب را به شما اعلام کنند. برای اطاع از قیمت و گزارش می توانید تماس بگیرید

نبض کسب و کار اینترنتی شوید:

نبض کسب و کار اینترنتی شوید:

یادتون نره! تمام تلاش شما باید در راستای نیاز گوگل و کاربران باشد،همانطور که کاربران شما برای شما اهیمت دارند مهم ترین دغدغه گوگل نیز استفاده و تجربه راحت کاربران است،پس برای کاربران خود تلاش کنید.

لازم به ذکر است که اگر مسئله این است که به چه روشی می توانید با استفاده از یک سئو سایت خوب باعث افزایش و رشد فروش خود بشوید این مسئله را دقیقا می توانید این مسئله را به دست تیم برنامه نویسی شهریار قربانی بسپارید.

 هدف تیم برنامه نویسی شهریار قربانی رضایت شما از کسب و کارتان است.

در پاسخ به این سوال باید گفت که هر چیزی امکان پذیر است اما مکمل یک وب سایت با ظاهر زیبا

داشتن یک سئو خوب است در غیر این صورت باید زمان زیادی همراه با کمترین کیفیت را بگذارید تا کسب و کار خود را رونق بدهید.

نمونه کارهای متفاوتی از شرکت مورد نظربخواهید نظرات کاربران را در مورد آن شرکت حتما بررسی کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
تماس بگیرید