طراحی اپلیکیشن ارز دیجیتال

طراحی اپلیکیشن ارز دیجیتال

امروزه ارزهای دیجیتال (cryptocurrency) به پدیده بازار های مالی تبدیل شده است تا جایی که خیلی از افراد به سبب سود دهی فوق العاده به سمت بازارهای مالی ارز دیجیتال سوق داده میشوند.البته ورود به بازار رمز ارز ها و ارز های دیجیتال نیازمند دانستن اطلاعات و کسب علومی میباشد که خیلی از افراد بدون فراگرفتن این علوم پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال میگذارند و متاسفانه متحمل ضرر های زیادی میشوند.در نتیجه کسب علم و اطلاعات در حوزه ارزهای دیجیتال مهم ترین اصل برای سودهی در این بازار میباشد،از این رو یکی از راه هایی که باعث یادگیری علم و کسب اطلاعات راجع به ارز های دیجیتال میگردد نصب اپلیکیشن کاربردی ارز های دیجیتال است.در این مقاله به توضیحاتی راجع به ارز دیجیتال و همچنین طراحی اپلیکیشن ارز دیجیتال میپردازیم.

مشاوره اختصاصی طراحی اپلیکیشن ارز دیجیتال

شما میتوانید با وارد کردن شماره تلفن خود را در زیر وارد و ارسال کنید و منتظر کارشناسان تیم برنامه نویسی شهریار قربانی باشید. یا میتوانید با شماره های زیر با شرکت به صورت مستقیم تماس داشته باشید.

09124679926

اپلیکیشن چیست؟

برای آشنایی دقیق تر با اپلیکیشن ارز دیجیتال و ویژگی های بارز آن ابتدا باید با مفهوم اپلیکیشن آشنا شویم. میتوان گفت اپلیکیشن در واقع نرم افزار های کاربردی میباشد که بر روی گوشی هوشمند و رایانه ها نصب میشود.تمام نرم افزارهایی که  که  در طول روز در گوشی هوشمند و رایانه خود به کار میگیرید اپلیکیشن (application)یا اپ(app) نام دارند.وپ سایت تچوپدیا،دیکشنری معتبر اصطلاحات تکنولوژی،اپلیکیشن را بدین صورت شرح میدهد:

طراحی اپلیکیشن موبایل که معمولا با نام اپ نیز خوانده میشود،نوعی نرم افزار است که برای اجرا بر روی تلفن هوشمند طراحی و ساخته شده است.اغلب اپلیکیشن های موبایل خدماتی مشابه رایانه ارائه میدهند مثل (نمایش فیلم) اپلیکیشن ها معمولا کم حجم و با عمکرد محدود فعال هستند. لازم به ذکر است اپلیکیشن ها در گوشی های هوشمند معمولا بر اساس سیستم عامل های Android و ios طراحی و تولید میشود. معمولا هر اپلیکیشن بعد از مدتی با ارائه بروزرسانی تغیراتی را در ظاهر و نحوه خدمات رسانی شامل میشود.

ساخت و طراحی سایت ارز دیجیتال

قدم اول برای طراحی اپلیکیشن ارز دیجیتال، قطعا یک وب سایت حرفه ای می باشد، شما باید در وحله اول یک وب سایت داشته باشید تا تمامی داده هارا در دیتابیس ذخیره کنید و در نهایت از آن خروجی اپلیکیشن بگیرید، با طراحی سایت ارز دیجیتال قدم اول را طی کرده اید، توجه داشته باشید که طراحی اولیه این وب سایت باید بسیار حرفه ای و مورد تایید تیم امنیتی باشد، تیم شهریار قربانی با داشتن مجرب ترین تیم برنامه نویسی در حوزه بلاک چین یک وب سایت بی نقص و تضمینی را برای شما عزیزان صاحبان صرافی طراحی و پیاده سازی میکند.

تعریف ارز دیجیتال(cryptocurrency)

تعریف ارز دیجیتال(cryptocurrency)

ارز دیجیتال (Cryptocurrency)  شکل خاصی از پول مجازی و دیجیتال است که بر اساس علم رمزنگاری ایجاد شده است. بیشتر ارزهای دیجیتال برای بهره‌مند شدن ازخصوصیت های اساسی مانند غیرمتمرکز بودن، شفافیت و تغییرناپذیر بودن از بلاک چین   را مورد استفاده قرار میدهند.میتوان گفت اولین ارز دیجیتالی که به بازارهای مالی معرفی شد بیت کوین بوده است که از سال 2018 با رشد چشمگیری همراه بوده و لقب پادشاه ارز های دیجیتال را به خود اختصاص داد و بعد از آن ارز های دیجیتال دیگر پا به عرصه رقابت در بازارهای مالی گذاشتند.از جمله ویژگی های بارز ارز های دیجیتال حدف واسطه،غیر مشخص بودن هویت دو طرف ،غیر ممکن بودن تقلب و کلاهبرداری ،تامین امنیت بالا و… میباشد.

انواع ارز دیجیتال

ارز های دیجیتال بر اساس کارایی و خصوصیتی که دارند در دسته بندی متفاوتی قرار میگیرند. رمز ارز ها به سه دسته اصلی پول های دیجیتال و ارز های دیجیتالی پلتفرمی تقسیم بندی میشوند.

پول های دیجیتال:

پول های دیجیتال:

پول های دیجیتال همانند پول های واقعی قادر به انتقال ، سرمایه گذاری،قابلیت خرید و… میباشد البته برتری پول دیجیتال نسبت به پول واقعی نداشتن ماهیت فیزیکی و امکان معامله امن و سریع میباشد.پول های دیجیتال توسط افرادی که اصطلاحا ماینر خوانده میشوند با استفاده از روش های متفاوتی استخراج میکنند.

ارز های دیجیتال پلتفرمی:

ارز های دیجیتال پلتفرمی:

دسته دوم ارز های دیجیتالی پلتفرم ها هستند که یک نوع قرارداد هوشمند بوده و مثل پول های دیجیتال بر پایه شبکه بلاک چین می باشند . این ارز های دیجیتالی رمز پایه ای برنامه ای هستند که توانایی انجام فعالیت های مختلف را در گستره شبکه بلاک چین به کاربرارائه می دهند . پلتفرم ها مزیت های زیادی دارند که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • حذف واسطه ها از معاملات 
  • کاهش هزینه انجام معاملات به واسطه حذف واسطه ها
  • امنیت بالای معاملات به دلیل استفاده از کد های دیجیتالی بسیار پیچیده ای که در این قرارداد های هوشمند استفاده می شود .
  • فراهم کردن امکان ایجاد اپلیکیشن های غیر متمرکز (DApps) مانند (ICO) ها با استفاده از این پلتفرم ها

آشنایی با اپلیکیشن ارز دیجیتال

این نوع اپلیکیشن با معرفی ارز های دیجیتال و ارائه توضیحاتی در خصوص ویژگی آنها همچنین  آموزش های مربوط به بازار های مالی ارز دیجیتال و ارائه سیگنال هایی برای خرید و فروش انواع ارز دیجیتال کمک شایانی در سرمایه گذاری اصولی در بازار های مالی میکند. میتوان گفت کیف پول های مجازی  (digital valet)جزو اپلیکیشن های ارز دیجیتال میباشد.

کیف پول دیجیتال که اصطلاحا به آن ولت گفته میشود اپلیکیشنی است با امنیت بالا که ارز های دیجیتال برای هر فرد در آن ذخیره میشود.

ویژگی های طراحی اپلیکیشن ارز دیجیتال

اپلیکیشن ارز دیجیتال باید دارای ویزگی های بارزی باشد تا کاربران با سهولت کامل بتوانند از آن استفاده کنند از جمله ویژگی های ارزهای دیجیتال میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 

1_کاربر پسند بودن:

یکی از ویژگی های بارزی که باعث افزایش کاربران و سطح رضایت آنها میشود و لزوما باید در طراحی اپلیکیشن ارز دیجیتال لحاظ شود، کاربر پسند بودن اپلیکیشن است که به شاخصه های مختلفی از جمله محیط اپلیکیشن و دسترسی کاربر بستگی دارد.

2_ پشتیبانی از ارز های دیجیتال مختلف:

2_ پشتیبانی از ارز های دیجیتال مختلف:

از دیگر ویژگی های ارز دیجیتال که حتما باید در طراحی اپلیکیشن ارز دیجیتال رعایت شود پشتیبانی از ارز های دیجیتال مختلف است.

3_استفاده از نمودارها و ارائه سیگنال:

3_استفاده از نمودارها و ارائه سیگنال:

نمودار ها نقش اساسی در بازار های مالی دارد و هر شخص که خواهان فعالیت حرفه ای در ارز های دیجیتال باشد باید توان استفاده از نمودار ها و بهره وری از سیگنال را داشته باشد ازین رو استفاده از نمودارها و ارائه سیگنال از ویژگی های بارزی است که باید در طراحی اپلیکیشن ارز دیجیتال لحاظ گردد.

قیمت طراحی اپلیکیشن ارز دیجیتال

اگر میخواهید یک اپلیکیشن ارز دیجیتال داشته باشید که تمامی سیگنال های ارز دیجیتال را به شما به نمایش بگذارد، خرید و فروش ارز دیجیتال داخل اپلیکیشن داشته باشید، میتوانید با ما تماس بگیرید.

قیمت طراحی اپلیکیشن ارز دیجیتال

طراحی اپلیکیشن ارز دیجیتال در تیم شهریار قربانی

طراحی اپلیکیشن ارز دیجیتال در تکرو نویسان

تیم شهریار قربانی با بهره از بهترین طراحان اپلیکیشن و وب سایت و برنامه نویسان ارجع، این نوید را به شما میدهد تا با رعایت تمامی اصول طراحی اپلیکیشن ارز دیجیتال یاری رسان شما در طراحی انواع اپلیکیشن و وبسایت باشد.

5/5 - (11 امتیاز)
تماس بگیرید