طراحی اپلیکیشن املاک

طراحی اپلیکیشن املاک

امروزه برای گشتن ملک مورد نظر دیگه خبری از گشتن داخل روزنامه و بنگاه های معاملاتی املاک نیست. با یک طراحی اپلیکیشن بسیار زیبا و ساده میتوانید این امکان را به کاربرانتان دهید که با طراحی اپلیکیشن املاک که انجام داده اید، ملک و خانه مورد نظر خود را به سادگی هرچه تمام پیدا کنند. شما با ساخت اپلیکیشن املاک میتوانید خدمت نوینی را به تمامی مردم ارائه دهید. تیم برنامه نویسی شهریار قربانی آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

تماس با تکرونویسان

اگر شما تصمیم به طراحی اپلیکیشن ملکی گرفته اید. می توانید شماره خود را در زیر نوشته و ارسال کنید و منتظر تماس کارشناسان تیم برنامه نویسی شهریار قربانی باشید. یا میتوانید با شماره های مستقیم شرکت در زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تلفن 1 : 02634452004

شماره تلفن 2 : 02634447800

شماره تلفن 3 : 02634447980

09124679926

اهمیت طراحی اپلیکیشن املاک

در گذشته مردم اگر به دنبال خانه و مستغلات ملکی بودند، به روزنامه ها و بنگاه های ملکی میرفتند که همین امر باعث میشد که انتخاب زیادی نداشته باشند و زمان زیادی را صرف این موضوع میکردند. اما شما میتوانید با ساخت اپلیکیشن املاک این مشکلات را برطرف کرده و انتخاب های بسیار زیادی را اعم از تصویر ملک و خانه، ویدئو کامل،نقشه مکان محل به صورت دقیق و… را در دسترس کاربران قرار دهید.

مزایای طراحی اپلیکیشن املاک چیست؟

جستجوی پیشرفته املاک

جستجوی پیشرفته املاک

برای تجربه بهتر کاربر، یک سیستم پیشرفته جستجو طراحی میشود تا کاربر بتواند، متراژ، نوع ملک،محدوده ملک و… را به سادگی و با سرعتی زیاد جستجو و پیدا کند.

خدمات مشاوره

خدمات مشاوره

یکی از مزایای ساخت اپلیکیشن املاک، داشتن خدمات مشاوره ای می باشد، به نحوی که مشاور به صورت آنلاین با مشتری در ارتباط می باشد، که همین امر باعث صرفه جویی در وقت و رضایت کاربر و در نهایت فروش اتفاق می افتد.

ارتباط قوی با مشتری

ارتباط قوی با مشتری

شما میتوانید با طراحی اپلیکیشن املاک، میتوانید ارتباط محکم و مداوم را بامشتری برقرار کنید. حس اعتماد و جلب رضایت مشتری ر ابه همراه دارد. و در نهایت حس اعتماد سازی و وفاداری ر ابه همراه دارد.

4.7/5 - (3 امتیاز)
تماس بگیرید