طراحی اپلیکیشن باربری

طراحی اپلیکیشن باربری

امروزه اپلیکیشن ها نقش موثری در زندگی بشر ایفا میکند چرا که بسیاری از نیازها و مایحتاج بشر را برطرف میکنند،لذا میتوان تصریح کرد طراحی اپلیکیشن ها به بخش مهمی در زندگی بشر تبدیل شده اند و روز به روز بر مخاطبان اپلیکیشن افزوده و همپنین حاشیه فغالیت اپ ها بیشتر میشود.اپلیکیشن باربری نیز یکی از اموری است که در حاشیه سلطه اپ ها قرار گرفته به طوری که باربری هایی در سطح جهان هستند که تمام فعالیت خود را از طریق اپلیکیشن انجام میدهند لذا طراحی اپلیکیشن باربری برای باربری ها از اهمیت بالایی برخوردار است،لذا در این مقاله به مراحل و اهمیت طراحی اپلیکیشن باربری میپردازیم.

قبل از آنکه به طراحی اپلیکیشن باربری بپردازیم ابتدا با مفهوم و کاربرد اپلیکیشن آشنا میشویم.

برای طراحی اپلیکیشن باربری می توانید شماره همراه خود را در زیر وارد و ارسال کنید و منتظر کارشناسان تیم برنامه نویسی شهریار قربانی باشید، تا شمارا بهترین راهنمایی در زمینه طراحی اپلیکیشن کنند. یا میتوانید با شماره های مستقیم شرکت در زیر تماس بگیرید.

اپلیکیشن چیست؟

اپلیکیشن در واقع تمام نرم افزار هایی را گویند که بر روی موبایل های هوشمند نصب میشوند البته سیستم عامل ها و زبان های برنامه نویسی اپلیکیشن محسوب نمیشوند. اپلیکیشن که به اختصار app نیز نامیده میشود دارای قابلیت های مختلفی از جمله سفارش غذا،انجام عملیات بانکی،گوش دادن به موسیقی و … میباشند.

اپلیکیشن باربری

باربری شامل فعالیت هایی میگردد که هر فرد حداقل یک بار به آن نیاز پیدا کرده است. از فعالیت باربری میتوان به حمل اساسیه منزل،حمل مصالح ساختمانی،حمل کالا های فروشگاهی و حمل هر وسیله ای از کوچک تا بزرگ اشاره کرد.طراحی اپلیکیشن باربری امریست که هر باربری باید برای پیشرفت و به روز بودن انجام دهد.همپنین طراحی اپلیکیشن باربری به مروز زمان باعث افزایش مشتری و سطح کیفی خدمات و در نتجیه افزایش سود میگردد.در نتیجه یکی از لازمه های موفقیت یک شرکت باربری طراحی اپلیکیشن باربری میباشد.

ویژگی های بارز اپلیکیشن باربری

اپلیکیشن باربری باید دارای ویژگی هایی باشد که لزوما باید در طراحی اپلیکیشن بابری لحاظ شود که به اختصار به چند نمونه از آن میپردازیم:

1_کاربر پسند بودن

از ویژگی هایی که نه تنها اپلیکیشن باربری بلکه تمام اپلیکیشن ها برای موفقیت به آن اختیاج دارند کاربر پسند بودن اپلیکیشن است چرا که اگر اپلیکیشن باربری کاربر پسند نباشد باعث جلب مشتری و جلب رضایت او نمیشود در نتیجه از افزایش سود خبری نیست و این موضوع به معنای شکست اپلیکیشن میباشد.از نظر مولف مهمم ترین ویژگی که باید در طراحی اپلیکیشن باربری رعایت شود کاربر پسند بودن میباشد.2_امکان تعیین مبدا و مقصد تحویل بار

تعیین مبدا و مقصد نیز از ویژگی هایی است که لزوما باید در طراحی اپلیکیشن باربری لحاظ گردد چرا که در این اپلیکیشن باید مکانی که بارگیری انجام میگیرد و مکانی که بار تحویل داده میشود مشخص باشد و کاربر باید بتواند لوکیشن خود را ثبت کند.

3_داشتن قالب پیشرفته و جذاب

این ویزگی باعث جذب کاربران و افزایش دانلود اپلیکیشن میشود ازین رو جذابیت قالب اپلیکیشن باربری از اهمیت خاصی برحوردار است لذا این ویژگی در طراحی اپلیکیشن باربری لحاظ میگردد.

4_دارا بودن درگاه پرداخت

این ویژگی سبب میگردد کاربر هزینه حمل بار را به راحتی و سهولت پرداخت کند لذا این قابلیت ترجیحا باید در طراحی اپلیکیشن باربری اعمال شود.

طراحی اپلیکیشن باربری در تیم شهریار قربانی

تیم نرم افزاری شهریار قربانی با بهره از برجسته ترین برنامه نویسان و طراحان اپلیکیشن و وب سایت آماده ارائه خدمات طراحی وب سایت و اپلیکیشن از جمله

طراحی اپلیکیشن باربری به شما هموطنان گرامی میباشد.

Rate this post
تماس بگیرید