طراحی اپلیکیشن بیمه

طراحی اپلیکیشن بیمه

با طراحی اپلیکیشن بیمه برای شرکت بیمه خود می‌توانید مشتریان بیشتری را جذب کنید و درآمد شرکت خود را افزایش دهید. زیرا بیشتر مشتریان ترجیح می‌دهند کارهای خود را در کوتاه‌ترین زمان و با کمترین هزینه انجام دهند و گاهی مایل به حضور در محل شرکت بیمه نیستند. با ساخت اپلیکیشن بیمه، مشتریان می‌توانند از خدمات شما به‌صورت آنلاین و با چند کلیک استفاده کنند. با طراحی اپلیکیشن بیمه و آنلاین کردن خدمات خود، رضایت مشتریان جلب شده و سریع‌تر به نیازهای آن‌ها پاسخ داده خواهد شد.

مشاوره تخصصی و حرفه ای طراحی اپلیکیشن بیمه

شما میتوانید برای طراحی اپلیکیشن بیمه یک مشاوره کاملا تخصصی و حرفه ای بگیرید. میتوانید شماره تلفن خود را در زیر وارد و ارسال کنید و منتظر کارشناسان تیم برنامه نویسی شهریار قربانی باشید، یا با شماره های تلفن زیر تماس مستقیم با شرکت داشته باشید.

شماره تلفن 1 : 02634452004

شماره تلفن 2 : 02634447800

شماره تلفن 3 : 02634447980

چرا طراحی اپلیکیشن بیمه مهم میباشد؟

چرا طراحی اپلیکیشن بیمه مهم میباشد

مردم بسیاری در جهان برای استفاده از خدمات بیمه از اپلیکیشن‌های موبایل استفاده می‌کنند. در اپلیکیشن بیمه، تمامی خدمات در دسترس است و مشتریان می‌توانند تمام ساعات روز از خدمات بیمه به‌صورت آنلاین استفاده کنند. با طراحی اپلیکیشن بیمه از رقبای خود متمایز خواهید شد. همچنین درآمد شرکت شما افزایش خواهد یافت.

یکی از اولین گام‌ها برای یک کسب و کار این است که به جهان دیجیتال وارد شود و همیشه به‌روز باشد. کسب و کارهای به‌روز، محصولات و خدمات خود را به‌صورت آنلاین ارائه می‌دهند. زیرا مشتریان ترجیح می‌دهند نیازهای خود را به‌سرعت و بدون هدر دادن انرژی و وقت برطرف کنند. بنابراین با طراحی اپلیکیشن بیمه می‌توانید نیازهای مشتریان و کاربران را به‌آسانی پاسخ دهید.

مزایای طراحی اپلیکیشن بیمه

صرفه‌جویی در وقت و هزینه

صرفه جویی در وقت و هزینه
کاربران دنیای مجازی روز به روز افزایش می‌یابند. بنابراین اهمیت اپلیکیشن‌های آنلاین نیز روز به روز در حال افزایش است. اپلیکیشن‌های موبایل می‌توانند با صرفه‌جویی در وقت و هزینه کاربران، نیازهای ضروری مردم را برطرف کنند. اپلیکیشن‌های گوشی همراه مانند اپلیکیشن بیمه با هدف ارائه خدمات آنلاین به کاربران در سریع‌ترین زمان ممکن طراحی می‌شوند. در نظر کاربران، فضای اپلیکیشن بیمه بهتر و جذاب‌تر از سایت است.

افزایش سرعت خدمات‌دهی

افزایش سرعت خدمات‌دهی

مزیت دیگر ساخت اپلیکیشن بیمه برای کاربران، افزایش سرعت خدمات‌دهی است. کاربران می‌توانند با چند کلیک از خدمات بیمه با مشاوره رایگان استفاده کنند. یک اپلیکیشن بیمه حرفه‌ای می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن نیازهای کاربران خود، مانند خرید انواع بیمه نامه‌ها را رفع کند و خدماتی که قبلا به‌صورت حضوری ارائه می‌شد را به‌صورت آنلاین ارائه دهد.

عدم حضور در دفاتر بیمه

عدم حضور در دفاتر بیمه

در جهان امروزی، زندگی افراد پر از مشغله‌های مختلف است و ممکن است وقتی برای حضور در دفتر بیمه نداشته باشند. با خدمات مشاوره ای بیمه، کاربران می‌توانند به‌صورت آنلاین با مشاوران بیمه گفتگو کنند و سوالات خود را بپرسند. همچنین کاربران می‌توانند نظرات خود را درباره اپلیکیشن یا بیمه نامه‌ها بیان کرده و به‌سرعت پاسخ مناسب را دریافت کنند. این ارتباط می‌تواند متنی یا تصویری باشد.

دسترسی به اطلاعات کلی

دسترسی به اطلاعات کلی

در اپلیکیشن بیمه، اطلاعات بسیاری درباره شرکت بیمه از جمله شعبه‌های شرکت بیمه، ساعات کاری، شماره تلفن و غیره وجود دارد که کاربران می‌توانند با چند کلیک این اطلاعات را مشاهده کنند.

مزایای ساخت اپلیکیشن بیمه برای کسب و کارها

برند سازی گسترده

برند سازی گسترده

با ساخت اپلیکیشن بیمه می‌توانید برند تجاری خود را به کاربران و مشتریان به‌صورت وسیع‌تر و با سرعت بالاتری معرفی کنید. اپلیکیشن بیمه برای پاسخ به نیازهای کسب و کارها و مشتریان طراحی می‌شود تا همه خدمات بیمه‌ای را به‌صورت آنلاین در اختیار آنها قرار دهد.

افزایش درآمد کسب و کار

افزایش درآمد کسب و کار

یکی دیگر از مزایای طراحی اپلیکیشن بیمه، افزایش درآمد کسب و کار شماست. طراحی اپلیکیشن بیمه می‌تواند اعتبار و رتبه شرکت شما را نسبت به سایر رقبا افزایش دهد. طراحی اپلیکیشن بیمه به شما فرصتی می‌دهد که اطلاعاتی درباره شرکت بیمه خود به کاربران انتقال دهید و یک دید مثبت در کاربران ایجاد کنید.

دسترسی سریع و سهولت در برنامه

دسترسی سریع به برنامه

شرکت های بیمه مجبور بودند تمام انواع و شرایط بیمه نامه‌ها را در مدتی طولانی برای مشتریان معرفی کنند و گاهی مشتری تمایلی به خرید بیمه نداشت. با ساخت اپلیکیشن بیمه، بیمه گذاران می‌توانند در زمانی که به معرفی و بیان جزئیات بیمه‌ها اختصاص داده می‌شد، صرفه‌جویی کنند. بهتر است یک پنل کاربری نیز در نظر بگیرید تا کاربران بتوانند تجربیات و نظرات خود درباره انواع بیمه نامه‌ها را در اپلیکیشن بنویسند و عموم مردم بتوانند این نظرات را ببینند. سایر کاربران با دیدن نظرات دیگران، به استفاده از خدمات آنلاین بیمه تشویق خواهند شد.

ارائه دادن خدمات بیمه گسترده تر

ارائه دادن خدمات بیمه گسترده تر

شما با داشتن یک اپلیکیشن بیمه میتوانید خدمات بیمه خود را بدون محدودیت به تمام شهر و استان های کل کشور ارائه بدید که همین امر باعث میشود که مشتریان بسیار زیادی را برای کسب و کار خود اختصاص دهید.

طراحی اپلیکیشن بیمه خود را به تیم شهریار قربانی بسپارید.

طراحی اپلیکیشن پزشکی در تکرونویسان

با پیشرفت روزافزون تکنولوژی، استفاده از گوشی همراه و طراحی اپلیکیشن های موبایل روز به روز در حال افزایش است. زیرا اپلیکیشن‌ها به‌آسانی می‌توانند نیازهای کاربران را رفع کنند. طراحی اپلیکیشن بیمه در دو پلتفرم ios و اندروید می‌تواند کسب و کار شما را شکوفا سازد. همچنین به شما امکان می‌دهد خدمات خود را با حذف محدودیت‌های مکانی و زمانی به مشتریان و مخاطبان ارائه دهید. کاربران با استفاده از اپلیکیشن بیمه به تمامی اطلاعات لازم درباره شرایط بیمه نامه‌ها در کوتاه‌ترین زمان دسترسی خواهند داشت. صرفه‌جویی در زمان، هم برای شرکت‌ها و هم برای کاربران، منافع و مزایای بسیاری به دنبال دارد. در این مقاله، به مزایای ساخت اپلیکیشن بیمه برای کاربران و کسب و کارها پرداخته شد.

تیم شهریار قربانی با 5 سال تجربه کاری می‌تواند طبق ایده‌ها، نظرات و سلیقه شما، یک اپلیکیشن بیمه با کیفیت بالا طراحی کند. تمرکز تیم ما طراحی اپلیکیشن‌های حرفه‌ای و اختصاصی است. تیم شهریار قربانی با داشتن متخصصانی باتجربه و حرفه‌ای قادر به ارائه خدماتی نوین به شما عزیزان است. ما تلاش می‌کنیم رضایت مشتریان را با خدماتی با کیفیت به‌دست آوریم. شما می‌توانید به‌صورت رایگان از خدمات مشاوره ما استفاده کنید و یک اپلیکیشن حرفه‌ای با مناسب‌ترین قیمت و کیفیتی عالی سفارش دهید. پس از طراحی اپلیکیشن بیمه، ما به مدت 1 سال از اپلیکیشن به‌صورت رایگان پشتیبانی خواهیم کرد.

سوالات متداول

اصلی‌ترین دلیل این است که کاربران می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن، اطلاعات و توضیحات کامل و جامعی درباره بیمه نامه‌ها کسب کنند. کاربران این اطلاعات را بررسی می‌کنند و سپس خدمات بیمه‌ای مورد نظر خود را به‌صورت آنلاین خریداری خواهند کرد. این امکانات به شرکت‌های بیمه و کاربران اجازه می‌دهد که در وقت خود صرفه‌جویی کنند.

در ساخت اپلیکیشن بیمه، فضای ساده‌ای برای کاربران در نظر گرفته شده ‌است. کاربران می‌توانند با استفاده از این فضا به‌سرعت به اطلاعاتی که نیاز دارند دسترسی پیدا کنند.

ابتدا نوع سفارش خود را مشخص کنید و سپس با تکرو نویسان تماس بگیرید. مشاوران ما به شما کمک می‌کنند تا تصمیمی درست برای گسترش کسب و کار خود با کمترین هزینه ممکن بگیرید. در طراحی همه اپلیکیشن‌ها‌، یک سال به‌صورت رایگان از آن پشتیبانی می‌کنیم.

4.9/5 - (8 امتیاز)
تماس بگیرید