طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

در دنیای نوظهور فناوری امروز سرویس‌های مختلفی زندگی ما را متحول کرده است. طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی یکی از این سرویس‌ها است که با ارائه یک اپلیکیشن کاربرپسند در وقت و هزینه شما صرفه‌جویی می‌کند. اپلیکیشن‌های تاکسی اینترنتی از طریق برقراری ارتباط آسان با مسافران و رانندگان تاکسی در یک مرحله، هر دو را تحت پوشش قرار می‌دهند.

شما با داشتن یک اپلیکیشن تاکسی آنلاین مشابه (اسنپ و تپسی) میتوانید با امکاناتی متفاوت تر خدمات بهینه تری را ارائه دهید

مشاوره تخصصی طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره شماره تلفن خود را در زیر وارد و ارسال کنید و منتظر کارشناسان تیم برنامه نویسی شهریار قربانی باشید، یا با شماره های زیر به صورت مستقیم با شرکت تماس بگیرید.

شماره تلفن 1 : 02634452004

شماره تلفن 2 : 02634447800

شماره تلفن 3 : 02634447980

مزایای طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی با درنظر گرفتن موارد زیر مزایای زیادی به‌همراه دارد شما با داشتن یک اپلیکیشن تاکسی آنلاین میتوانید سهم بسیاری از کشور را در اختیار خود درآورید، با یک امکاناتی بهینه و راحت تر میتوانید اپلیکیشن خود را به محبوب ترین اپلیکیشن تاکسی آنلاین مبدل کنید.

امنیت و شفافیت

امنیت و شفافیت

هنگامی که درباره تاکسی صحبت می‌کنیم قابلیت اطمینان یک فاکتور مهم است که هر شخصی آنرا در نظر می‌گیرد. اپلیکیشن تاکسی اینترنتی جزئیات نام راننده، شماره تماس، شماره تاکسی و غیره را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بدانید سوار خودرو چه کسی می‌شوید. شما می‌توانید به پروفایل راننده مراجعه کنید و اطلاعاتی در مورد سن، تجربیات و امتیاز راننده به‌دست آورید. به‌دلیل ارائه این خدمات، هنگام سفر با یک فرد ناآشنا از تهدیدات مربوطه در امان خواهید بود.

امکان ردیابی موقعیت مکانی

امکان ردیابی موقعیت مکانی

 این ویژگی مزیت مهمی است، چراکه می‌توان به‌سادگی مسیر رانندگان را با کمک این ویژگی دنبال کرد. مسافر می‌تواند به‌راحتی موقعیت تاکسی را در سطح شهر دنبال کند؛ راننده نیز موقعیت صحیح مسافر را می‌داند.

سهولت در رزرو

سهولت در رزرو

در دنیای شلوغ امروز، افراد چیزهایی را که پیچیده و زمان‌بر هستند نادیده می‌گیرند. یک اپلیکیشن تاکسی اینترنتی سریع، ساده و راحت مشتری خود را جذب کرده و نتایج خوبی به‌دنبال خواهد داشت.

جذب مشتریان وفادار

جذب مشتریان وفادار

شما به‌راحتی می‌توانید کسب‌و‌کار خود در زمینه تاکسی را با کمک طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی کاربرپسند، بهبود ببخشید. چراکه افراد آنرا به‌راحتی پیدا می‌کنند و تمایل دارند که از طریق یک اپلیکیشن موبایل تاکسی رزرو کنند.

با طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی شما می‌توانید تا زمانی که اپلیکیشن شما در دستگاه تلفن همراه مسافران است با آنها در ارتباط باشید. با به‌روزرسانی روزانه اپلیکیشن، تعداد مشتریان وفادار می‌تواند شانس خوبی برای افزایش داشته باشد.

خدمات 24 ساعته در 7 روز هفته

خدمات 24 ساعته در 7 روز هفته

این ویژگی برای افرادی که در زمان‌های خاصی در طول شبانه‌روز نیاز به تاکسی دارند مفید است. تصور کنید که ساعت 2 بامداد پرواز دارید. پیدا کردن تاکسی در این زمان کار شما را پیچیده‌تر می‌کند. با استفاده از اپلیکیشن تاکسی اینترنتی پیدا کردن تاکسی حتی در چنین زمان‌هایی آسان می‌شود.

خدمات مشتریان

خدمات مشتریان

این یکی از فاکتورهای اصلی است که هنگام طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی مورد توجه قرار می‌گیرد تا مشتری بتواند به راحتی کمک بگیرد.

جمع‌آوری داده‌ها

جمع آوری داده

کاربران اپلیکیشن تاکسی اینترنتی باید از طریق ایمیل و شماره موبایل ثبت نام کنند که به یک داده باارزش برای شما تبدیل می‌شوند. با ذخیره‌سازی مقصد ذخیره‌شده از سوی آنها و تکرار سفر می‌توانید براساس این داده‌ها برای آنها اعلان شخصی ارسال کنید.

استفاده از سیستم GPS

استفاده از سیستم GPS

این یک فاکتور مهم امنیتی است. GPS به‌طور منظم کنترل می‌شود و مسیر تاکسی را ردیابی می‌کند که آنرا امن‌تر می‌کند.

دیگر مزایای ساخت اپلیکیشن تاکسی آنلاین

برندسازی

برند سازی

در جهان شرکت‌های قدرتمند و شناخته شده‌ای مانند اوبر در زمینه تاکسی اینترنتی فعالیت می‌کنند. در ایران نیز چند شرکت فعال در این زمینه وجود دارد. اگر می‌خواهید مسیر آنها را دنبال کنید با طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی کاربرپسند که خدمات مشتریان بهتری ارائه می‌دهد و رابط کاربری جذابی دارد می‌توانید به آن نقطه برسید.

قیمت‌گذاری مقرون‌به‌صرفه

قیمت‌گذاری مقرون‌به‌صرفه

به‌دلیل آنکه رزرو از طریق موبایل انجام می‌شود هیچ بحث ناخواسته‌ای در مورد قیمت بین مسافر و راننده انجام نمی‌شود.قیمت تاکسی اینترنتی نیز در مقایسه با تاکسی سرویس معمولی کمتر است.

دریافت بازخورد

دریافت بازخورد

بدیهی است که هویت برند شما به میزان زیادی بستگی به بازخوردی دارد که از سوی مشتریان دریافت می‌کنید. امتیاز و نظر مشتریان می‌تواند به شما در بهبود خدمات بیشتر کمک کند. بنابراین آنرا جدی بگیرید، چون این روزها مردم خدماتی را ترجیح می‌دهند که بازخوردهای مشتریان را دنبال می‌کنند.

گزینه‌های پرداخت چندگانه

گزینه‌های پرداخت چندگانه

گزینه‌های پرداخت مختلف موجب جذابیت بیشتر اپلیکیشن و حل مسئله پرداخت نقدی می‌شود؛ زیرا اگر مسافر پول نقد نداشته باشد می‌تواند به‌سادگی از طریق کارت اعتباری یا کیف پول الکترونیکی پرداخت را انجام دهد.

افزایش بهره‌وری

افزایش بهره‌وری

با رصد عملکرد روزانه، رانندگان احساس انگیزه می‌کنند تا با کارایی بیشتری فعالیت کنند. در نتیجه با افزایش بهره‌وری، کسب‌و‌کار اپلیکیشن تاکسی اینترنتی هم رونق بیشتری پیدا می‌کند.

بازگشت سرمایه بیشتر

بازگشت سرمایه بیشتر

اپراتورهای تاکسی و رانندگانی که با شرکت‌های لجستیک کار کرده‌اند از پرداخت کمیسیون‌های بالا شکایت داشته‌اند. به همین دلیل کار با پلتفرم‌های تجمیع‌کننده را ترجیح نمی‌دهند. ازاین‌رو سرمایه‌گذاری در طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی یک حرکت مطمئن و سودآور است که یک کسب‌و‌کار فعال در زمینه تاکسی باید انجام دهد؛ زیرا به شما کمک می‌کند کمیسیونی را که به تجمیع‌کنندگان تاکسی پرداخت می‌کنید پس‌انداز کنید و بازگشت سرمایه خود را افزایش دهید.

جمع‌بندی

طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی به شما کمک می‌کند تا نسبت به سرویس‌های تاکسی سنتی و رقبای خود برتری داشته باشید. به‌ویژه اگر در کسب‌و‌کار تاکسی فعال هستید داشتن یک اپلیکیشن تاکسی اینترنتی به یک ضرورت برای کسب‌وکار شما تبدیل شده است. سرمایه‌گذاری در طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی تعداد مشتری‌ها و درآمد شما را افزایش خواهد داد.

تیم برنامه نویسی تکرو نویسان

معرفی تیم نرم‌افزاری شهریار قربانی

تیم نرم‌افزاری شهریار قربانی در زمینه طراحی وب سایت، طراحی اپلیکیشن‌ های موبایلی، نرم‌افزارهای تحت وب، سئو و بهینه‌سازی سایت فعالیت می‌کند. این شرکت تلاش کرده است تا با بهره‌گیری از یک تیم برنامه‌نویسی قدرتمند و باتجربه به شما در مسیر راه‌اندازی کسب‌وکار آنلاین یاری رساند. شهریار قربانی با ارائه یک خروجی باکیفیت در زمان مناسب رضایت شما را جلب خواهد کرد.

سوالات متداول

مشتریان به‌دلیل قابلیت‌های گسترده ما جهت ارائه موفقیت‌آمیز اپلیکیشن‌های پیچیده و نرم‌افزارهای تحت وب از خدمات ما استفاده می‌کنند. اگر ایده‌های خوبی دارید و بهترین‌ها را از یک تیم نرم‌افزاری می‌خواهید شهریار قربانی می‌تواند به شما کمک کند.

بله، قبل از شروع ما با شما صحبت می‌کنیم تا مشخصات دقیق پروژه را به‌دست آوریم. سپس قیمت پیشنهادی را ارائه می‌کنیم. ما نسبت به ارائه دقیق آنچه که روی کاغذ آورده شده و در ازای هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید به شما پاسخگو هستیم.”

بله، اپلیکیشن‌های طراحی شده از سوی ما از هر دو پلتفرم اندروید و iOS پشتیبانی می‌کند.

5/5 - (10 امتیاز)
تماس بگیرید