طراحی اپلیکیشن خبری

طراحی اپلیکیشن خبری

امروزه با طراحی اپلیکیشن به عنوان یکی از ابزار های کاربردی نقش مهمی در زندگی بشر ایفا میکند و از اهمیت زیادی برخوردار هستند چرا که در سرتاسر دنیا مورد استفاده قرار میگیرند و میتوان گفت به یکی از نیاز های بشر بدل شده اند از این رو در این مقاله به معرفی یکی از اپلیکیشن های مهم و کاربردی و برخی از مراحل ساخت آن میپردازیم.

طراحی اپلیکیشن خبری؛میتوان گفت سایت ها و روزنامه های خبری در سرتاسر جهان در ادامه رقابت تنگاتنگ خود به سوی طراحی اپلیکیشن خبری رفته اند چرا که مخاطبان خبر جوان تر شده اند و به جای خرید روزنامه های کاغذی و مراجعه به سایت های مختلف،استفاده از اپلیکیشن خبری را ترجیح میدهند همچنین موسسه تحقیقاتی رویترز بر اساس آخرین پژوهش های خود بیان میکند افراد زیر 37سال ترجیح میدهند از اپلیکیشن ها به جای روزنامه ها و سایت های خبری استفاده کنند.

مشاوره اختصاصی طراحی اپلیکیشن خبری

برای مشاوره رایگان و اختصاصی طراحی اپلیکیشن خبری می توانید شماره تلفن خود را در زیر وارد و ارسال کنید و منتظر کارشناسان تیم برنامه نویسی شهریار قربانی باشید. یا میتوانید با شماره های زیر به صورت مستقیم با شرکت تماس بگیرید.

شماره تلفن 1 : 02634452004

شماره تلفن 2 : 02634447800

شماره تلفن 3 : 02634447980

09124679926

09121908317

اپلیکیشن خبری یا news app چیست؟

این روزها رسانه ها به عنوان مهم ترین  نهاد خبری به شمار میروند همچنین میزان رقابت بین رسانه ها روز به روز در حال افزایش میباشد، ازین رو هر کدام از رسانه های خبری به دنبال دیده شدن و معروفیت بیشتر نسبت به رقبای خود میباشند.

یکی از راه هایی که باعث کاربرپسند شدن و بهتر دیده شدن یک رسانه خبری میشود طراحی اپلیکیشن خبری است؛«اپلیکیشن خبری یا news app نرم افزاری است که  کاربران با سهولت و راحتی بیشتر نسبت به روزنامه های کاغذی و سایتها میتوانند از اخبار و رویداد های جهان اعم از اخبار و رویدادهای ورزشی،اقتصادی،سیاسی و… مطلع شوند»

از آن جایی که گوشی های هوشمند به یک وسیله همگانی تبدیل شده ،طراحی اپلیکیشن خبری به عنوان یک نرم افزار کاربردی میتواند کمک شایانی در بهتر دیده شدن یک خبرگذاری یا رسانه خبری باشد.

ویژگی های اپلیکیشن خبری

کاربرپسند بودن:

کاربرپسند بودن:

یکی از ویژگی های بارز اپلیکیشن خبری کاربرپسند بودن آن است و این مورد باید در طراحی اپلیکیشن خبری رعایت شود چرا که این خصوصیت باعث افزایش کاربران و در نتیجه بهتر دیده شدن اپ خبری میشود.

قالب هوشمند و جذاب:

قالب هوشمند و جذاب:

یکی دیگر از شاخصه های اپلیکیشن خبری آن است که اپلیکیشن خبری باید دارای UIمنظم و ساختار یافته باشد و از ظاهر مناسب و متنوعی برخوردار باشد.طراحی UIمناسب سبب میشود اخبار در اپ خبری دارای دسته بندی منظم باشند.این عامل نقشی اساسی در طراحی اپلیکیشن خبری و موفقیت آن ایفا میکند.

قابلیت اشتراک گذاری اخبار:

قابلیت اشتراک گذاری اخبار:

کاربران باید این امکان را داشته باشند تا اخبار را در تمامی پیام رسان ها و اپلیکیشن های کاربردی مثل اینستاگرام یا تلگرام با اشخاص دیگر داشته باشند چرا که یکی از شاخصه های شناخته شدن اپلیکیشن خبری امکان اشتراک گذاری اخبار در دیگر شبکه های اجتماعی است.

داشتن cms کارآمد:

داشتن cms کارآمد:

سیستم مدیریت محتوا (Content Management System) و یا به اختصار CMS، سیستمی است که جهت مدیریت ساده محتوای وب سایت بکار می رود.

بکار بردن سیستم مدیریت محتوا با به اختصار cms سبب امکان ایجاد محتوا، اعمال تغییرات و حذف بخش خاصی از محتوای وب سایت، را بدون نیاز به تخصص خاص در زمینه وب، برای طراحی وب سایت و اپلیکیشن فراهم شود.

امکان جستجوی اخبار و داشتن آرشیو :

امکان جستجوی اخبار و داشتن آرشیو :

یکی دیگر از امکاناتی که باید در طراحی اپلیکیشن خبری بکار گرفته شود امکان جستجوی اخبار میباشد این شاخصه سبب میگردد کاربر به تمامی اخبار منتشره در آرشیو دسترسی داشته باشد.

امکان تبلیغ گذاشتن و کسب درآمد:

امکان تبلیغ گذاشتن و کسب درآمد:

شما با داشتن یک اپلیکیشن خبری کاربردی و با ورودی بالا، میتوانید تبلیغ بنری و … خود را در اپلیکیشن شروع کنید. و با تبلیغ کردن کسب و کار مدیران سایت میتوانید درآمد خوبی در زمینه تبلیغات داشته باشید.

انواع اپلیکیشن

امروزه بنا به نیاز بشر اپلیکیشن های گوناگونی طراحی و تولید شده است.لازم به ذکر است اپلیکیشن ها تنها محدود به گوشی های هوشمند و کامپیوتر ها نمیشود بلله برخی لوازم مانند لوازم خانگی و خودروها هستند که از اپلیکیشن استفاده میکنند همچنین اپلیکیشن هایی برای کنترل رفت و آمد محل کار یا منازل طراحی و تولید شده است.

حال به صورت مختصر به معرفی چند نوع اپلیکیشن میپردازیم:

1_اپلیکیشن های آموزشی

اپلیکیشن های آموزشی

این نوع اپلیکیشن که در دوران شیوع ویروس کرونا به دلیل تعطیلی مراکز آموزشی و مدارس به مهمترین ابزار برای آموزش و تحصیل تبدیل شد و نقش بسیار مهمی در حوزه آموزش ایفا نمود.

2_اپلیکیشن فروشگاهی

اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی به یکی از ابزار های کاربردی فروشندگان حرفه ای و مبتدی تبدیل شده است این نوع اپلیکیشن ها به افزایش فروش بسیار کمک کرده و نیاز بسیاری از خریداران را برطرف کرده است.

3_اپلیکیشن های خدماتی

اپلیکیشن های خدماتی

در بین اپلیکیشن های موجود،طراحی اپلیکیشن خدماتی نیز وجود دارد که میتوان با استفاده از آن به انجام برخی کارهای روزمره مثل برطرف کردن نیاز خود پرداخت. اپلیکیشن های خدماتی تقریبا تمامی نیاز های کاربران و مردم را برطرف می کند.

قیمت طراحی اپلیکیشن خبری

طراحی اپلیکیشن خبری

34.000.000 میلیون تومان

طراحی سایت خبری

14.000.000 میلیون تومان

اپلیکیشن + سایت

45.000.000 میلیون تومان

قیمت طراحی اپلیکیشن خبری

طراحی اپلیکیشن خبری در تیم شهریار قربانی

تیم شهریار قربانی با کادر مجرب و مسلط به اصول طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن این نوید را به شما میدهد تا یاری رسان شما در طراحی سایت و اپلیکیشن خبری باشد.تیم شهریار قربانی با بهره از بهترین برنامه نویسان و طراحان اپلیکیشن و وب سایت ارئه دهنده کلیه خدمات طراحی و تولید وب سایت و اپلیکیشن های هوشمند میباشد.

5/5 - (2 امتیاز)
تماس بگیرید