طراحی اپلیکیشن خدماتی

طراحی اپلیکیشن خدماتی

طراحی و ساخت یک اپلیکیشن ممکن است برای بسیاری از شرکت‌های بزرگ و رو به توسعه، تنها به یک برنامه‌ریزی کوچک نیاز داشته باشد. اما محبوب کردن یک برنامه با سرویس‌دهی در خدمات و طراحی مناسب رابط کاربری برای تلفن همراه، کاری بسیار پیچیده است. طراحی اپلیکیشن خدماتی همیشه درک بی‌نظیر نیازهای تجاری و مخاطبان را می‌طلبد. گروه حرفه‌ای شهریار قربانی ، با تجربه مناسب در زمینه طراحی اپلیکیشن، آماده کمک به علاقه‌مندان استفاده از اپلیکیشن خدماتی برای رونق بیشتر در کسب‌وکارشان، است.

مشاوره رایگان و تخصصی تکرونویسان

شما میتوانید در فرم زیر شماره تلفن خود را وارد و ارسال کنید و منتظر تماس کارشناسان شهریار قربانی باشید تا بهترین مشاوره و نقشه راه را در اختیار شما بگذراند.

شماره تلفن 1 : 02634452004

شماره تلفن 2 : 02634447800

شماره تلفن 3 : 02634447980

اهمیت طراحی اپلیکیشن خدماتی

اهمیت داشتن اپلیکیشن خدماتی

اگر یک برنامه تجاری بر روی کاربران تمرکز نداشته باشد، بیشتر استراتژی‌های بازاریابی شما، کاملاً بی‌ارزش هستند. این امر نشان می‌دهد که شما با دنیای امروز هماهنگ نیستید و از نقش موبایل‌ها و شبکه‌های اجتماعی در زندگی بشر امروزی، بی‌خبر مانده‌اید؛ بنابراین برای استفاده از یک برنامه مناسب جهت پیشرفت، طراحی اپلیکیشن خدماتی برای هر برنامه تجاری ضروری است. این مزیت رقابتی را به کار خود اضافه کنید و چند قدم از رقبا پیشی بگیرید.

تأثیر طراحی اپلیکیشن خدماتی بر مشتریان

کاربران مستقیماً با رابط برنامه در موبایل خود ارتباط برقرار می‌کنند؛ بنابراین همه ما باید در مورد رابط‌های کاربری برنامه تلفن همراه بیشتر بیندیشیم. این مورد را بارها دیده‌ایم که اگر بازدیدکنندگان در صورت استفاده آسان از ویژگی‌ها، قابلیت مشاهده آسان و دسترسی مهم و بالاتر از همه خوانایی محتوا، دوست دارند وقت خود را صرف هر برنامه‌ای کنند؛ بنابراین باید برای طراحی اپلیکیشن خدماتی، بهترین و آسان‌ترین رابط کاربری را در نظر داشت تا رضایت مشتری را به دست آورد.

تأثیر طراحی اپلیکیشن خدماتی بر مشتریان

بسیاری از اوقات صاحبان مشاغل برای توسعه برنامه خدماتی خود با یک شرکت توسعه‌دهنده برای طراحی اپلیکیشن خدماتی معامله می‌کند. شهریار قربانی یکی از ارائه‌دهندگان پیشتاز در زمینه طراحی اپلیکیشن خدماتی است. در کنار این تیم حرفه‌ای، اطمینان خواهید داشت که در ایجاد سودآوری برنامه، یک سرویس طراحی اپلیکیشن خدماتی با بهترین خدمات توسعه برنامه موبایل انتخاب کرده‌اید.

مزایای طراحی اپلیکیشن خدماتی چیست؟

افزایش اعتبار

افزایش اعتبار

یکی از مزایای طراحی اپلیکیشن خدماتی، ساخت و ایجاد برند خودتان میباشد، شما با داشتن یک اپلیکیشن خدماتی میتوانید اعتبار برندتان را چند برابر کنید و درصد موفقیت کسب و کارتان در یازار را افزایش میدهید.

خریدی سریع و ساده

خریدی سریع و ساده

سادگی و سریع بودن اپلیکیشن خدماتی یکی از اصلی ترین امکاناتی میباشد که باید این اپلیکیشن داشته باشد، شما باید تجربه کاربر از استفاده از اپلیکیشن را فوق العاده کنید و ui و ux اپلیکیشن را به صورت کاملا حرفه ای طراحی و ارائه دهید.

تبلیغات هدفمند

تبلیغات هدفمند

مزایای دیگر طراحی اپلیکیشن خدماتی، ایجاد کمپین و تبلیغات موثر برای مشتریان خود میباشد، شما با تبلیغ کردن کسب و کار خود در داخل برنامه میتوانید آن را به هزاران نفر از مشتریان خود نشان دهید.

مشتریان وفادار

جذب مشتریان وفادار

شما با داشتن یک اپلیکیشن خدماتی و با ارائه خدمات با کیفیت و برطرف کردن درد کاربر، شما میتوانید مشتریان وفاداری را برای خود و کسب و کارتان جذب کنید. و همچنین این روند توقف ناپذیر میباشد و هروز مشتریان جدیدی را جذب و وفادار میکنید.

صرفه جویی در زمان و هزینه

صرفه جویی در زمان و هزینه

شما با داشتن یک اپلیکیشن خدماتی میتوانید زمان و هزینه خود را بسیار پایین بیاورید، میتوانید خدمات خود را وارد اپلیکیشن بیاورید و مشتری به جای اینکه زمان خود را صرف گشتن به نزدیک ترین فروشگاه کند، داخل اپلیکیشن شما به سادگی خدمات شما را انتخاب میکند.

پشتیبانی آنلاین

پشتیبانی آنلاین

برای ارائه خدمات حرفه ای، اپلیکیشن شما باید دارای امکان پشتیبانی آنلاین باشد، تا در هر لحظه مشتری که دچار مشکل و ایجاد سوال شد به سادگی از شما بپرسد و این امکان اعتماد بیشتری را می آورد.

چرا خدمات UI در ساخت اپلیکیشن خدماتی مهم است؟

اهمیت ui در اپلیکیشن

خدمات طراحی رابط کاربر برنامه تلفن همراه، تمایل به پوشش تمام زمینه‌های توسعه برنامه دارد. این برنامه شامل برنامه اندروید، برنامه iOS، برنامه ترکیبی و توسعه برنامه‌های سفارشی است. اگر شرکتی بتواند به توسعه برنامه‌ها و همچنین طراحی آنها کمک کند، از هر دو وضعیت بهره برده است. توسعه برنامه iOS نیاز به یک رویکرد خلاقانه برای یک برنامه سازنده دارد. همان‌طور که همه ما می‌دانیم برنامه‌های مبتنی بر اندروید و iOS همیشه به دنبال طراحی آینده‌نگرانه و جذاب هستند، بنابراین باید برنامه را با خلاقیت و منحصربه‌فرد طراحی کنید. توسعه برنامه‌های سفارشی باید دارای چشم‌انداز و ایدئولوژی مشتری در طراحی باشد. برنامه‌های ترکیبی و چند پلتفرمی برای استفاده چندمنظوره مناسب هستند.

دیگر مزایای طراحی اپلیکیشن خدماتی

یکی از ویژگی‌های کلیدی محیط دیجیتال مدرن، چندکاناله بودن است. ایجاد و حضور مؤثر در آن کانال‌هایی که ارتباط با مشتریان بالقوه را فراهم می‌کنند، یک چالش حیاتی برای تجارت است. این مسئله با ساخت اپلیکیشن خدماتی مناسب آسان‌تر خواهد شد. از جمله دیگر مزایای طراحی اپلیکیشن خدماتی عبارت‌اند از:

1. رشد فروش

طراحی اپلیکیشن خدماتی، کانال جدیدی است که از طریق آن می‌توانید سود شرکت را افزایش دهید. این مسئله بسته به تعداد مخاطبان، می‌تواند افزایش قابل‌توجهی داشته باشد. با اعلان‌های تبلیغاتی، تخفیفی و پاداش‌ها، می‌توانید مشتریان را برای خرید از خود ترغیب کنید. همین‌طور می‌توانید مستقیماً با تمام کاربرانی که برنامه شما را نصب کرده‌اند، تماس بگیرید. به‌عنوان‌مثال، یک شرکت با کمک فناوری‌های موقعیت جغرافیایی، می‌تواند پیشنهاد ویژه‌ای را برای مشتریانی که در نزدیکی فروشگاه یا دفتر کار خود هستند، ارسال کند.
یکی دیگر از مزایای طراحی اپلیکیشن خدماتی، توانایی پرداخت‌های با تلفن همراه بوده که محبوبیت آن به‌سرعت درحال‌رشد است. مردم دیگر نمی‌خواهند وقت خود را به خرید حضوری اختصاص دهند، زیرا در هنگام نوشیدن یک قهوه در خانه با تلفن هوشمند می‌توان همین موارد را خریداری کرد.

2. ایجاد مخاطب

شما می‌توانید با هر مشتری در هرکجای دنیا که باشند، ارتباط برقرار کنید. فرد نیازی به یادآوری آدرس وب شما یا مراجعه به موتور جستجو ندارد. زیرا این برنامه قبلاً بر روی دستگاه او نصب شده است. بسته به عملکرد، حتی می‌توان بدون دسترسی به اینترنت از آن استفاده کرد.

هر کاربر جدیدی که برنامه تلفن همراه شما را نصب می‌کند، وارد فضای اطلاعاتی شما می‌شود؛ بنابراین، ارزش دارد که از روش‌های مختلف برای افزایش تعداد نصب استفاده کنید. به‌عنوان‌مثال، می‌توانید هنگام ساخت اپلیکیشن خدماتی خود، پاداش و تخفیف در ازای هر نصب را ارائه دهید.

طراحی اپلیکیشن خدماتی، ترکیبی از “سایت + برنامه تلفن همراه” است که سود دوچندانی برای شرکت شما به همراه دارد. منبع اینترنتی شرکت شما، به لطف موتورهای جستجو توجه مشتری را به خود جلب می‌کند و وقتی بازدیدکننده‌ای از طریق سایت وارد برنامه تلفن هوشمند می‌شود، شرکت به ارتباط هدفمندتری با او روی می‌آورد.

3. کانال‌های بازاریابی و ارتباطی

طراحی اپلیکیشن خدماتی، می‌تواند با ما در موفقیت برای جلب‌توجه به برند تجاری، از طریق کمپین‌های مختلف بازاریابی کمک کند. به‌این‌ترتیب، شما مخاطبان بالقوه مشتریان را گسترش می‌دهید و روابط قابل‌اعتماد با آنها را توسعه خواهید داد.

نکته مهم: راه‌اندازی برنامه شخصی خود بعد از طراحی اپلیکیشن خدماتی، به‌هرحال یک مرحله تبلیغاتی است، زیرا به شما امکان می‌دهد از سایر ابزارهای بازاریابی استفاده کنید. به‌عنوان‌مثال، شما می‌توانید اخبار را در منابع مربوطه منتشر کرده یا اطلاعیه‌های مطبوعاتی ارسال کنید

اپلیکیشن‌ خدماتی برای چه کسب و کارهایی مناسب است؟

طراحی اپلیکیشن خدمات شرکتی

طراحی اپلیکیشن خدمات شرکتی

خدمات اپلیکیشن خدماتی خشکویی

طراحی اپلیکیشن خدمات خشکشویی

خدمات طراحی اپلیکیشن رستوران

طراحی اپلیکیشن خدمات رستوران

خدمات طراحی اپلیکیشن برق کاری

طراحی اپلیکیشن خدمات برق کاری

خدمات طراحی اپلیکیشن خدمات کامپیوتری

طراحی اپلیکیشن خدمات کامپیوتری

طراحی اپلیکیشن خدمات باربری

طراحی اپلیکیشن خدمات حمل و نقل

طراحی اپلیکیشن خدمات زیبایی

طراحی اپلیکیشن خدمات زیبایی

طراحی اپلیکیشن خدمات بیمه

طراحی اپلیکیشن خدمات بیمه

طراحی اپلیکیشن خدمات املاک

طراحی اپلیکیشن خدمات املاک

طراحی اپلیکیشن خدمات آموزشی

طراحی اپلیکیشن خدمات آموزشی

شهریار قربانی بهترین تیم برای طراحی اپلیکیشن خدماتی

تیم برنامه نویسی تکرو نویسان

تخصص یک تیم در طراحی اپلیکیشن و یا سایت تجاری زمانی مشخص می‌شود، که در برابر پروژه‌های بزرگ و کوچک، توانایی و اعتماد به نفس خود را به یک میزان نشان دهد. برای گروه شهریار قربانی فرقی ندارد پروژه شما در چه سطحی باشد. تیم طراحی اپلیکیشن شهریار قربانی ، انواع اپلیکیشن‌های موبایلی را با بهترین امکانات و خدمات را به شما ارائه می‌دهد.

سوالات متداول

در دسترس مخاطب بودن، همیشه یک مزیت مهم برای شما خواهد بود. اینکه مشتری بتواند در هر زمان و مکان به خدمات شما رجوع کرده و تفاوت کیفیت کار و تجارت شما را با دیگران قیاس کند، برگ برنده‌ای در دستان شماست.

طراحی UI، همان طراحی ظاهر یا شکل و شمایل اپلیکیشن شما را مدنظر دارد. مواردی مانند دکمه‌های قابل کلیک، متن، کیبورد، انیمیشن، gif یا ویدئوها در طراحی محیط کاربری اپلیکیشن شما مهم است. از طرفی، راحتی کاربر و ایجاد رضایت در او هنگام کار با اپلیکیشن در مبحث UX، مهم است. در نهایت برای ساخت اپلیکیشن خدماتی، باید هر دو مورد را بررسی کنید.

طراحی اپلیکیشن خدماتی، این امکان را برای مشتریان فراهم می‌کند تا میز خود را رزرو کنند، غذا سفارش دهند یا هزینه سفارش خود را با استفاده از این برنامه در تلفن هوشمند خود بپردازند. طراحی اپلیکیشن خدماتی، ابزاری قدرتمند برای افزایش وفاداری مشتری برای شماست.

5/5 - (14 امتیاز)
تماس بگیرید