طراحی اپلیکیشن در تهران

طراحی اپلیکیشن در تهران

امروزه طراحی اپلیکیشن در کسب‌و‌کارها بیش از پیش اهمیت یافته است. اپلیکیشن‌های موبایل ابزاری حیاتی برای بازاریابی کسب‌و‌کارهایی هستند که می‌خواهند فعالیت خود را گسترش دهند و نمایش خوبی از برند خود ارائه دهند. این اپلیکیشن‌ها دستیابی به اطلاعات را برای مشتریان راحت‌تر کرده و کمک می‌کنند که با برند موردعلاقه خود در ارتباط باشند. اگر قصد دارید کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کنید و به‌دنبال طراحی اپلیکیشن در تهران هستید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

مشاوره تخصصی طراحی اپلیکیشن در تهران

مشاوره طراحی اپلیکیشن در تهران

فهرست محتوا

شما برای مشاوره ای تخصصی در خصوص طراحی اپلیکیشن در تهران میتوانید، شماره تلفن خود را در زیر وارد و ارسال کنید و منتظر تماس کارشناسان تیم برنامه نویسی شهریار قربانی باشید، یا میتوانید با شماره های زیر به صورت مستقیم با شرکت تماس بگیرید. 

 

09124679926

چه اپلیکیشنی میخوای برات طراحی شه؟

اپلیکیشن خدماتی

اپلیکیشن فروشگاهی

اپلیکیشن سفارش غذا

اپلیکیشن بیمه

اپلیکیشن خبری

اپلیکیشن املاک

اپلیکیشن موسیقی

اپلیکیشن فیلم و سریال

اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

اپلیکیشن ثبت آگهی (دیوار)

اپلیکیشن ارز دیجیتال

اپلیکیشن باربری

اپلیکیشن سوپر مارکت

اپلیکیشن پزشکی

ضرورت ساخت اپلیکیشن برای کسب‌و‌کارها

ضرورت ساخت اپلیکیشن برای کسب‌و‌کارها

کسب‌و‌کارها در سراسر جهان مهاجرت از دنیای فیزیکی، چاپ تبلیغات و بیلبوردها را به قلمرو اپلیکیشن‌ها آغاز کرده‌اند و شما هم باید این کار را انجام دهید. بیلبوردهای تبلیغاتی در شهرهای بزرگ و از جمله تهران شاید دیگر اثربخشی سابق را نداشته باشند و طراحی اپلیکیشن در تهران به یک ضرورت تبدیل شده است. ممکن است بگویید کسب‌و‌کار من برای فروختن محصولات به مشتریان وفادار نیاز به اپلیکیشن ندارد. شاید در گذشته چنین بوده است، اما اگر می‌خواهید برای آینده آماده شوید و از مزایای قابل توجهی برخوردار شوید به اپلیکیشن نیاز خواهید داشت.

مزایای طراحی اپلیکیشن در تهران

مزایای طراحی اپلیکیشن در تهران برای کسب‌و‌کارها

اپلیکیشن موبایل ظرفیت رشد بسیاری دارد. این امر موجب شده است که بسیاری از کسب‌و‌کارها از این فناوری استقبال کنند تا بتوانند مشتریان خود را بیشتر درگیر کنند، بهتر با آنها ارتباط برقرار کنند و اطلاعات کاملی درباره کاربران خود به‌دست آورند تا درنهایت تجربه مشتری بهبود یابد.

ساخت اپلیکیشن موبایل برای کسب‌و‌کارها به یک ضرورت تبدیل شده است. چه یک استارت آپ باشد، چه شرکتی که سال‌ها از تأسیس آن می‌گذرد. از طرفی طراحی اپلیکیشن در تهران با توجه به مرکزیت، کلان شهر بودن و تعدد سازمان‌ها و مشاغل مختلف در آن اهمیت زیادی دارد. به‌عنوان دارنده یک کسب‌و‌کار نمی‌توانید مزایای طراحی اپلیکیشن در تهران را نادیده بگیرید. در ادامه برخی از مزایای ساخت اپلیکیشن مطرح می‌شود.

1. تسهیل ارتباطات

تسهیل ارتباطات

طراحی اپلیکیشن با هدف قدرتمندتر کردن و موثرتر شدن ارتباطات انجام می‌شود. اپلیکیشن ابزار مفیدی برای آگاهی از عرضه محصولات جدید، تبلیغات و فعالیت‌های شرکت است. اپلیکیشن برای ارتباط مستقیم و یا تبلیغ هدفمند جغرافیایی می‌تواند شگفت‌انگیز عمل کند.

2. تقویت مشارکت مشتری

تقویت مشارکت مشتری

این یکی از مهم‌ترین مزایای ساخت اپلیکیشن برای کسب‌و‌کارها است. طراحی اپلیکیشن به ایجاد یک کانال بازاریابی مستقیم بین کسب‌و‌کارها و مشتریان آنها کمک می‌کند و امکان ارتباط مستقیم و موثر را فراهم می‌کند. با اپلیکیشن شما می‌توانید اعلان‌های درون برنامه‌ای را برای تعداد زیادی از مشتریان خود ارسال کنید. اگر این اعلان‌ها حاوی اطلاعات مهمی باشد ارتباط مشتریان با شما حفظ می‌شود و نسبت به برند شما وفادار می‌مانند.

3. افزایش دسترس پذیری

افزایش دسترس پذیری
یکی دیگر از مزایای طراحی اپلیکیشن در تهران آن است که دسترس‌پذیری کسب‌و‌کارها را بهبود می‌بخشد. ساخت اپلیکیشن در تهران این امکان را به کسب‌وکارها می‌دهد که بتوانند درباره موارد جدید یا تغییراتی که در خدمات و محصولات آنها به‌وجود آمده اعلان‌هایی ارسال کنند. به‌این ترتیب مشاغل می‌توانند ارتباط قدرتمندی با مشتریان برقرار کنند که این امر موجب توسعه پایگاه مشتریان و وفاداری آنها می‌شود. هم‌چنین از این طریق می‌توان در اپلیکیشن تخفیف‌های خاص را برای مشتریان قدیمی ارائه کرد.

4. ایجاد ارزش برای مشتریان

ایجاد ارزش برای مشتریان
طراحی اپلیکیشن موبایل در تهران امکان دیجیتالی کردن هر برنامه‌ای که قصد ارائه آنرا به مشتریان خود دارید فراهم می‌کند. به‌جای استفاده از روشهای قدیمی، می‌توانید این امکان را برای مشتریان خود به‌وجود آورید که پاداش‌های خود را از طریق اپلیکیشن موبایل دریافت کنند. نتیجه این کار دانلودهای بیشتر و بازگشت تعداد مشتری بیشتر خواهد بود.

5. متحول کردن تجربه خرده‌فروشی

متحول کردن تجربه خرده‌فروشی

طراحی اپلیکیشن در تهران به متحول ساختن تجربه خرده‌فروشی در این شهر بزرگ کمک می‌کند و به خرده‌فروشان این امکان را می‌دهد که از طریق فراهم کردن یک تجربه منحصر‌به‌فرد برای مشتری، فراتر از انتظارات آنها عمل کنند. اپلیکیشن‌های موبایل هم‌چنین به هدایت یک فرایند و مدل دیجیتال کمک می‌کنند که به‌طور مداوم هزینه فروشگاه را کاهش و سودآوری آنرا افزایش می‌دهد. چندین کسب‌و‌کار وجود دارد که دراصل بر اساس اپلیکیشن‌های موبایل ساخته شده‌اند. این امر کمک می‌کند تا هزینه سربار مرتبط با مصالح ساختمانی برای تأسیس یک کسب‌وکار کاهش پیدا کند.

6. ایجاد آگاهی و شناخت نسبت به برند

ایجاد آگاهی و شناخت نسبت به برند

ساخت اپلیکیشن ابزار موثری برای ایجاد آگاهی نسبت به برند و شناخت آن است. اپلیکیشن‌های موبایل را می‌توان به یک تابلو تبلیغاتی خالی تشبیه کرد که در دسترس شماست تا هرآنچه که می‌خواهید در آن انجام دهید. اما آنچه شما باید انجام دهید ایجاد برنامه‌ای است که به‌خوبی طراحی شده باشد و مشریان شما آنرا دوست داشته باشند.

به‌عنوان یک کسب‌و‌کار، مهم است که مشتریان با محصولات و خدمات شما خو بگیرند. هرچه بیشتر مشتریان خود را از طریق اپلیکیشن با محصولات و خدمات خود درگیر کنید احتمال بیشتری دارد که از آن حمایت کنند. این مفهوم فرکانس موثر در تبلیغات است. به‌عنوان یک قاعده سرانگشتی، حداقل با 20 بار شنیدن و دیدن نام برند شما، کسب‌و‌کارتان مورد توجه قرار می‌گیرد.

7. ماندن در رقابت

ماندن در رقابت
در حال حاضر، تعداد اپلیکیشن‌های موبایل برای کسب‌و‌کارهای کوچک کم است و این درست جایی است که شما می‌توانید تفاوت ایجاد کنید و جهش بزرگی داشته باشید. این کار باعث خوشحالی مشتریان شما خواهد شد، مشتریانی که با رویکرد آینده‌نگرانه شما تحت تأثیر قرار خواهند گرفت.

8. افزایش فروش شرکت

افزایش فروش شرکت
طراحی اپلیکیشن حرفه‌ای می‌تواند آگاهی نسبت به محصولات شما را افزایش دهد. شما می‌توانید از مزیت تغییر الگوی استفاده از لپ تاپ به گوشی‌های هوشمند بهره‌مند شوید. مطالعه‌ای در این خصوص صورت گرفته که نشان می‌دهد بیشتر افراد هنگام مسافرت یا انتظار برای قرار ملاقات تمایل به جستجو در حال حرکت دارند. ساخت اپلیکیشن برای کسب‌وکار کمک می‌کند مخاطبان بزرگی را هدف قرار دهید که شامل این گروه از افراد نیز می‌شوند. طراحی اپلیکیشن می‌تواند برند شما را تبلیغ کند و فروش را افزایش دهد.

طراحی اپلیکیشن در تهران در حوز‌های مختلف

اپلیکیشن‌ها ویژگی‌های مختلفی دارند و در صنایع متفاوتی کاربرد دارند. موارد زیر حوزه‌هایی هستند که این روزها رونق قابل توجهی پیدا کرده‌اند. اگر قصد دارید کسب‌و‌کار خود را در این زمینه‌ها توسعه دهید، طراحی اپلیکیشن در تهران را به تیم شهریار قربانی بسپارید.

طراحی اپلیکیشن خدماتی

اگر در بخش خدمات فعالیت می‌کنید، طراحی اپلیکیشن خدماتی به شما جهت رزرو زمان و سهولت کار کمک می‌کند.

طراحی اپلیکیشن خدماتی

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

اپلیکیشن‌های فروشگاهی نیز این روزها رونق خوبی پیدا کرده‌اند و این روزها افراد ترجیح می‌دهند با طراحی اپلیکیشن فروشگاهی برای صرفه‌جویی در زمان و جستجوی راحت‌تر محصولات، از آنها استفاده کنند. البته همه‌گیری کرونا نیز بر رونق بیشتر این اپلیکیشن‌ها تأثیرگذار بوده است.

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن سفارش غذا

یکی دیگر از اپلیکیشن‌هایی که بسیار مورد توجه قرار گرفته است، طراحی اپلیکیشن سفارش غذا است. با توجه به سبک زندگی امروز، سهولت ثبت سفارش و دریافت غذا، امکان پرداخت آنلاین و بررسی نظرات کاربران درباره غذاها و امکان انتخاب راحت‌تر، طراحی این اپلیکیشن‌ها مزایای زیادی خواهد داشت.

طراحی اپلیکیشن سفارش غذا

اپلیکیشن بیمه

با توجه به فراگیر شدن استفاده از تلفن‌های هوشمند و ترجیح مردم به استفاده از خدمات آنلاین، طراحی اپلیکیشن بیمه برای فعالان حوزه بیمه هم می‌تواند مفید باشد و به رونق کسب‌و‌کار آنها کمک کند.

اپلیکیشن بیمه

اپلیکیشن فیلم و سریال

اپلیکیشن‌ها در حوزه سرگرمی هم جای خود را به‌خوبی پیدا کرده‌اند. علاقه‌مندان با کمک طراحی اپلیکیشن فیلم و سریال می‌توانند در زمان‌های آزاد خود و در هر مکانی فیلم‌ها و سریال‌های موردعلاقه خود را ببینند.

اپلیکیشن فیلم و سریال

اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی به دلیل مزایایی چون امنیت بیشتر، سهولت در رزرو، امکان ردیابی موقعیت مکانی، قیمت مقرون‌به‌صرفه و امکان پرداخت آنلاین، افزایش بهره‌وری و بازگشت سرمایه بیشتر می‌تواند برای افرادی که در این نوع کسب‌و‌کارها فعالیت می‌کنند اقدام خوبی باشد.

اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

اپلیکیشن خبری

با طراحی اپلیکیشن خبری، جدیدترین خبرهای جهانی را به مخاطبان خود اطلاع رسانی کنید، مزیت های یک اپلیکیشن خبری بسیار زیاد می باشد، یک نمونه از آن، تبلیغات و درآمد زایی بسیار خوب از این اپلیکیشن می باشد.

اپلیکیشن خبری

اپلیکیشن املاک

با طراحی اپلیکیشن املاک میتوان تمامی فایل های ملکی خود را در این اپلیکیشن انتشار داد و روز به روز مشتریان متعددی را جذب کرد.و فروش فایل های ملکی خود را چندین برابر بیشتر به نمایش بگذارد.

اپلیکیشن املاک

اپلیکیشن ثبت آگهی (دیوار)

با داشتن یک اپلیکیشن مشابه دیوار،می توانید تمامی هر محصول و خدماتی را به هزاران نفر به نمایش بگذارید، کاربران اپلیکیشن دیوار در حال حاظر به بیش از 40 میلیون نفر رسیده است. با یک اپلیکیشن کاربردی و بهینه تر از دیوار میتوانید این آمار را سهم خود کنید.

اپلیکیشن ثبت آگهی (دیوار)

طراحی اپلیکیشن سوپر مارکت

شما با یک طراحی اپلیکیشن سوپرمارکتی میتوانید تمامی نیازهای کاربران خود را با سفارش دهی به درب منزل برطرف کنید. و میتوانید در کسب و کار پیشرو باشید و یک سوپر مارکت موفق داشته باشید.

سوپر-مارکت 2

طراحی اپلیکیشن باربری

با داشتن یک application و طراحی اپلیکیشن باربری می توانید تمامی سرویس های حمل و نقل شهری و استانی خود را در دست بگیرید و کسب و کار خود را 10 پله ارتقاء دهید.

باربری2

طراحی اپلیکیشن پزشکی

با طراحی اپلیکیشن پزشکی یک انقلاب در کسب و کار خود ایجاد کنید. میتوانید مریض میتواند نوبت های خود را به صورت آنلاین رزرو کند.

طراحی اپلیکیشن ارز دیجیتال

با طراحی یک سیستم صرافی یا سیگنال دهی ارز دیجیتال، میتوانید پا به عرصه ی آینده بگذارید، آینده مال ارزهای دیجیتالی می باشد، با طراحی اپلیکیشن ارز دیجیتال آینده درخشان را مال خود کنید. 

 
ارزدیجیتال کرج2

اپلیکیشن موسیقی

با طراحی اپلیکیشن موسیقی، مشابه spotify و… میتوانید انقلابی در صنعت دانلود موسیقی و پخش آنلاین موسیقی در ایران باشید.

اپلیکیشن موسیقی

شهریار قربانی یک انتخاب خوب برای طراحی اپلیکیشن در تهران

تکرونویسان یک انتخاب خوب برای طراحی اپلیکیشن در تهران

در صورتی که به‌دنبال طراحی اپلیکیشن در تهران هستید و به ساخت اپلیکیشن برای هر کدام از بخش‌های اشاره شده در بالا علاقه‌مند هستید تیم شهریار قربانی آماده کمک به شما است.

با توسعه کسب‌و‌کارهای اینترنتی، داشتن سایت و اپلیکیشن برای هر کسب‌وکاری به یک ضرورت تبدیل شده است. تیم نرم‌افزاری شهریار قربانی فعال در زمینه طراحی وب سایت، اپلیکیشن‌های موبایلی، نرم‌افزارهای تحت وب، سئو و بهینه‌سازی سایت می‌کوشد با بهره‌گیری از یک تیم برنامه‌نویسی قدرتمند و مجرب شما را در مس

یر توسعه کسب‌وکار آنلاین کمک کند. شهریار قربانی تلاش می‌کند با ارائه یک محصول با کیفیت، در زمان مناسب و قیمت مقرون‌به‌صرفه رضایت شما را جلب کند.

سوالات متداول

خیر. تیم شهریار قربانی آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز در تمام نقاط ایران می‌باشد. با توجه تعدد پروژه‌های طراحی اپلیکیشن در تهران، این شرکت تجربه لازم در این خصوص را به‌دست آورده و می‌تواند به لحاظ کیفیت و سرعت، نظر مشتریان عزیز را جلب کند.

هزینه طراحی اپلیکیشن بستگی به میزان پیچیدگی آن، اولویت‌ها و ترجیحات شما نیز بستگی دارد. عوامل دیگری مانند گرافیک‌ به‌کار رفته، افکت‌ها، پلتفرم انتخاب شده و مواردی از این دست نیز می‌تواند در قیمت تأثیرگذار باشد. در عین حال برای اطلاع از قیمت تقریبی پروژه باید نیازهای خود را به‌طور دقیق برای ما مشخص کنید.”

شهریار قربانی آماده ارائه خدمات در بخش‌های مختلفی چون تجارت الکترونیک، آموزش، مالی، سلامت، رسانه، سرگرمی، خرده‌فروشی و بسیاری از صنایع دیگر است.

4.8/5 - (18 امتیاز)

12 پاسخ

  1. باسلام و احترام. لطفا با شماره های تماس موجود در وب سایت تماس بگیرید،و تمامی امکاناتی که مد نظرتون هست رو بفرمایید تا بتونیم بهتر شمارا در این زمینه راهنمایی کنیم. باتشکر

 1. سلام و احترام، ما یک اپلیکیشن مشابه اسنپ میخوایم برامون طراحی بشه، خواستم ببینم هزینه و زمان به چه شکل محاسبه میشه؟

  1. باسلام و احترام، در وحله اول باید محاسبه شود که شما دقیقا چه امکاناتی میخواید، و طبق اون امکان میایم قیمت و زمان برای شما محاسبه میشود. لطفا برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید. باتشکر

  1. باسلام و احترام، امکانات داخل اپلیکیشن باید اول مشخص بشه برای قیمت گذاری، لطفا با یکی از شماره های شرکت تماس بگیرید تا به صورت کامل بهتون توضیح داده بشه، باتشکر

 2. salam vaght bekheir, man yek application sakhteman sazi daram, yani khadamati, va niyaz be design va ezafe kardan emkan dare, khastam bebinam in be che shekl bayad anjam beshe?

  1. باسلام و احترام خدمت شما دوست عزیز، لطفا با یکی از شماره های شرکت تماس بگیرید تا به صورت کامل امکاناتی که میخواید اضافه بشه برسی بشه. باتشکر

 3. درود برشما، من میخوام یک اپلیکیشن حرفه ای و قیمت مناسب برام طراحی بشه، و در زمینه دانلود موزیک هست، خواستم ببینم زمان و هزینه اش چقدره؟

  1. درود بر شما، لطف کنید با یکی از شماره های شرکت تماس بگیرید تا مشاوره ای کامل در این خصوص به شما داده شود، باتشکر

 4. سلام برای یادگیری طراحی اپلیکیشن باید چیکار کنم. اول راه هستم و اصلا نمیدونم باید چکارکنم؟
  لطفا کمکم کنید باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید