طراحی اپلیکیشن در قم

طراحی اپلیکیشن در قم

امروزه پیشرفت تکنولوژِی و به دنبال آن ظهور عصر اینترنت سبب شده است که استفاده از گوشی های هوشمند افزایش یابد از این رو استفاده از اپلیکیشن ها نیز به عنوان ابزاری کاربردی نزد بشر افزایش یافته و روز به روز در حال پیشرفت و گسترش است. طراحی اپلیکیشن پدیده ای نو ظهور است که بنا بر خدماتی که به بشر میدهد به سرعت در سرتاسر جهان فراگیر شد و تبدیل به ابزاری همه گیر و بسیار کاربردی در دست انسان شد لذا اپلیکیشن در ایران نیز دارای جایگاهی مهم و آینده ای روشن است از این رو طراحی اپلیکیشن در قم سکوی پرتابی به سوی موفقیت است  که میتواند باعث شکوفایی ایده ها و افزایش سود سرشار کسب و کارها شود.در این مقاله به برسی فواید و مزایای طراحی اپلیکیشن در قم و کاربرد های آن میپردازیم.

در ابتدا بهتر است با معنا و مغهوم اپلیکیشن آشنا شویم.

مشاوره طراحی اپلیکیشن در قم

برای طراحی اپلیکیشن در قم می توانید شماره خود را در زیر وارد و ارسال کنید و منتظر کارشناسان تیم برنامه نویسی شهریارقربانی باشید، یا میتوانید با شماره های شرکت به صورت مستقیم تماس بگیرید.

شماره تلفن 1 : 02634452004

شماره تلفن 2 : 02634447800

شماره تلفن 3 : 02634447980

09124679926

اپلیکیشن (application)چیست؟

همه ما در طول روز با ابزار هایی سرکار داریم که با استفاده از آن به انجام کارهای روزمره میپردازیم به طورمثال ماهیگیر با استفاده از قلاب یا تور ماهی میگیرد یا نجار با استفاده از اره چوب را برش میدهد تمام این ابزار ها جنبه فیزیکی دارند اما ما به برسی ابزاری میپردازیم که نه تنها جنبه فیزیکی ندارد بلکه استفاده از آن بسیار راحت تر و آسان تر است،اپلیکیشن یا به اختصار اپ(App)  ابزار مزبور است،بنابراین به تعریف این ابزار بسیار مهم و کاربردی میپردازیم:«اپلیکشن یا به اختصار اپ ابزاریست نرم افزاری و کاربردی که بر روی گوشی های هوشمند و کامپیوترها یا هر دستگاه هوشمندی قابل نصب و اجرا است.لازم به ذکر است سیستم عامل ها و زبان های برنامه نویسی ،اپلیکیشن محسوب نمیشوند.»

فواید طراحی اپلیکیشن در قم

فواید طراحی اپلیکیشن در قم

استفاده از گوشی های هوشمند نزد بشر به سرعت در حال افزایش است لذا به دنبال آن استفاده از اپلیکیشن ها به جهت سهولت طلبی مردم افزایش چشم گیری داشته است همین موضوع سبب شده است طراحی اپلیکیشن به بهترین فرصت برای کسب و کارها و مشاغل استان برای طراحی اپلیکیشن قم تبدیل شود.با استفاده از این فرصت طلایی مشاغل و کسب و کارهای استان میتوانند هم گام با تکنولوژی گام برداشته و از آینده ای برخوردار شوند.با استفاده از طراحی اپلیکیشن در قم صاحبان مشاغل و کسب و کار میتوانند از امتیازاتی ارزنده ای برخوردار شوند که از مهم ترین آنها میتوان به فروش آنلاین اشاره نمود.

ویژگی اپلیکیشن با کیفیت

حال به برسی چهار ویژگی مهم و کاربردی اپلیکیشن با کیفیت میپردازیم.

1_قابل ارتقا بودن

1_قابل ارتقا بودن

یکی از مهم ترین ویژگی های بارز اپلیکیشن قابل ارتقا بودن آن است چرا که اپلیکیشن باید در حال پیشرفت و گسترش باشد تا کاربر از آن رضایت داشته باشد و اپ بتواند نیاز های گسترده تری را مرتفع سازد.لذا در هنگام طراحی اپلیکیشن این ویژگی مهم ترجیحا باید رعایت شود.

2_داشتن Ux قوی و کاربرپسند بودن آن

2_داشتن Ux قوی و کاربرپسند بودن آن

Ux مخفف عبارت User Experience که به معنای تجربه کاربری میباشد یا به عبارت دیگرمیزان رضایت کاربر از اپلیکیشن را Ux گویند. در نتیجه حس خوب یا بدی را که کاربران از اپ شما میگیرند را UX به آنها منتقل می کند.بنابراین اپلیکیشن باید کاربرپسند باشد و کاربران از فعالیت در آن رضایت کامل داشته باشند.

3_قابلیت اجرا در سیستم عامل های اندروید(android) و آی او اس(ios)

3_قابلیت اجرا در سیستم عامل های اندروید(android) و آی او اس(ios)

یکی دیگر از ویژگی های بارزی که اپلیکیشن باید دارای آن باشد قابلیت اجرا بر روی پلتفرم یا سیستم عامل های اندروید و آی او اس است،چرا که اپلیکیشن با پیروی از سیستم عامل های مذکور به سلیقه تمامی کاربران احترام گذاشته و همه گوشی های هوشمند قابلیت نصب و اجرای اپ را دارند.

4_رسپانسیو بودن اپلیکیشن

4_رسپانسیو بودن اپلیکیشن

این ویژگی سبب میشود تا اندازه صفحات اپلیکیشن به صورت صحیح باشد و از تمامی نمایشگرها با اندازه های مختلف پشتیبانی کند.این یکی از ویژگی های دیگری است که رعایت آن منجر به کاربرپسند شدن اپلیکیشن میشود.لذا رعایت این امر بسیار حائزاهمیت است.

کاربرد طراحی اپلیکیشن در قم

کاربرد طراحی اپلیکیشن در قم

در زمان های نه چندان دور حتی برای یک عملیات ساده بانکی لزوما باید به بانک مراجعه میکردیم و صرف نظر از اتلاف وقت در ترافیک های شهری باید در صف های طولانی بانک منتظر میماندیم و این یعنی اتلاف وقت،انرژی و هزینه اما امروزه با در دست داشتن گوشی هوشمند و با استفاده از اپلیکیشن های بانکی به سادگی هر چه تمام تر وبا وارد کردن چند عدد میتوانیم انواع عملیات های بانکی را انجام دهیم و همین امر اثبات میکند اپلیکیشن سبب صرفه جویی در زمان،انرژِی و هزینه میشود.یکی دیگر از رسالت های اپلیکیشن سهولت در انجام امور است که به راحتی در مثال مذکور قابل لمس است.

انواع کاربری اپلیکیشن

در ادامه به معرفی برخی از کاربری های طراحی اپلیکیشن در قم میپردازیم:

طراحی اپلیکیشن باربریطراحی اپلیکیشن فروشگاهی
طراحی اپلیکیشن پزشکیطراحی اپلیکیشن مشابه دیوار
طراحی اپلیکیشن خبریطراحی اپلیکیشن اسنپ

طراحی اپلیکیشن در تیم شهریار قربانی

تیم نرم افزاری شهریار قربانی با بهره از بهترین و زبده ترین برنامه نویسان و طراحان سایت و اپلیکیشن آماده ارائه خدمات طراحی سایت و اپلیکیشن همگام با استاندارد های روز و با بهترین کیفیت میباشد.با شهریار قربانی شما میتوانید اپلیکیشن خود را با کاربری مدنظر و ظاهر مورد پسند خود طراحی کنید.

تیم شهریار قربانی با تعهد و مسئولیت پذیری کامل این نوید را به شما میدهد تا حامی شما هموطنان گرامی در امر طراحی اپلیکیشن در قم به بهترین نحو ممکن باشد.

*تیم شهریار قربانی هم گام با آینده*

5/5 - (1 امتیاز)
تماس بگیرید