طراحی اپلیکیشن در کرج

طراحی اپلیکیشن در کرج

طراحی اپلیکیشن در کرج ،فعال در عرصه خدماتی مانند طراحی اپلیکیشن موبایل اختصاصی، توسعه و نگهداری اپلیکیشن اختصاصی میباشد و همچنین این تیم تلاش بر این دارد که تمامی نیازهای کاربران را در زمینه آنلاین سازی کسب و کار به بهترین شکل ممکن و باکمترین زمان و با حداقل قیمت برطرف کند.

با طراحی اپلیکیشن در کرج میتوانید این فرصت را داشته باشید که ارتباط و تعامل بیشتری با مشتری داشته باشید و میتوانید مشتری های خود را به یک مشتری وفادار تبدیل کنید. اگر کسب و کارتان به قدر کافی قدرت داشته باشد، شما هم میتوانید با طراحی یک اپلیکیشن فوق العاده قوی، کارآمد و بسیار زیبا یک راه ارتباطی با مشتریانتان برقرار کنید.

طراحی اپلیکیشن در کرج

مشاوران باتجربه و حرفه ای تیم برنامه نویسی شهریار قربانی آماده ارائه مناسب‌ترین نقشه راه و قیمت طراحی اپلیکیشن در کرج به شما هستند. مشاوران ما به شما کمک می‌کنند تا با صرف هزینه کمتر و کیفیت بالاتر تصمیم درستی را برای توسعه کسب و کار خود بگیرید. کافی است تا از طریق فرم زیر شماره تلفن خود را وارد نمایید.

تماس با تیم شهریار قربانی:

09124679926

چه اپلیکیشنی میخوای برات طراحی شه؟

اپلیکیشن خدماتی

اپلیکیشن فروشگاهی

اپلیکیشن ثبت آگهی

اپلیکیشن بیمه

اپلیکیشن فیلم و سریال

اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

اپلیکیشن موسیقی

اپلیکیشن سفارش غذا

اپلیکیشن خبری

اپلیکیشن خبری

اپلیکیشن سوپر مارکتی

اپلیکیشن سوپر مارکتی

بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن و وبسایت در کرج

بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن در کرج

برای ساخت و طراحی یک اپلیکیشن نیاز به یک شرکت طراحی اپلیکیشن در کرج و طراحی سایت در کرج دارید، شما باید بهترین را انتخاب کنید چون که میتواند کسب و کار شمارا به حد خیلی زیادی توسعه دهد، شما برای پیدا کردن بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن در کرج باید نمونه کارها ،هزینه طراحی اپلیکیشن و پشتیبانی دائم و… را مشاهده کنید. مجموعه برنامه نویسی شهریار قربانی با 5 سال سابقه کار، یک تیم بسیار حرفه ای میباشد

اهمیت طراحی اپلیکیشن در کرج

امروزه اهمیت طراحی اپلیکیشن و طراحی سایت در کرج بسیار زیاد شده است، دیگر نمیتوان فروش زیادی را در کسب و کار سنتی داشت و فروش حضوری بسیار کم شده است و میتوان گفت سال های آینده کاملا این موضوع بسیار کمرنگ میشود. طراحی اپلیکیشن در کرج به شما کمک میکند که محصولات و خدمات خود را به بهترین شکل ممکن به مشتری خود معرفی کنید و نهایت به فروش برسانید، و این روند به همین سادگی نیست، این کار را باید به دست یک تیم برنامه نویسی حرفه ای بسپارید تا بتواند برای شما بهترین نقشه راه را بچیند.

طراحی اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا

مجموعه طراحی اپلیکیشن در کرج میتواند برای شما رستوران دار ها و فست فود دار ها انواع سیستم اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا را به صورت کاملا اختصاصی و بهینه طراحی و پیاده سازی کند.این اپلیکیشن تمامی استاندارد هارا رعایت کرده و از نظر طراحی و زیبایی بسیار کاربر پسند بوده و با امکاناتی کاملا اختصاصی طراحی میشود. در این اپلیکیشن یک سیستم رزرواسیون بسیار قوی طراحی میشود تا بتواند نیاز تمامی کاربران را برطرف کند.

طراحی اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

یکی از خدمات ارزشمند طراحی اپلیکیشن در کرج ،طراحی اپلیکیشن فروشگاهی میباشد و مسلما سیستم های فروشگاهی امروزه یکی از پرکاربرد ترین اپلیکیشن ها میباشد، که میتوان با این اپلیکیشن (app) تمامی محصولات خود را به نمایش گذاشته و با بهترین حالت ممکن محصولات خود را به مشتریان خود نشان داده و در نهایت به فروش برسانید. شما فقط با یک اپلیکیشن حرفه ای میتوانید محصولات خود را با بهترین شکل ممکن به فروش برسانید.

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن گردشگری و توریستی

با استفاده از اپلیکیشن رزرواسیون و گردشگری میتوانید خدمات بزرگی را برای شرکت های توریستی انجام دهید، به راحتی میتوانید اقدام به خرید بلیط هواپیما، قطار،اتوبوس و همچنین رزرو هتل و حتی خودرو کنید… تنها با چند کلیلک.
با داشتن اپلیکیشن گردشگری و توریستی میتوانید به راحتی هرچه تمام یک شرکت تمام و کمال توریستی در کرج داشته باشید

طراحی اپلیکیشن گردشگری و توریستی

طراحی اپلیکیشن موسیقی

تیم برنامه نویسی شهریار قربانی انواع اپلیکیشن موسیقی با انواع دیزاین و مشابه هر اپلیکیشن دیگر میتواند برای شما طراحی کند، شما با داشتن یک اپلیکیشن موسیقی میتوانید تمامی نیاز های کاربران عاشق موسیقی را برطرف کنید.
اپلیکیشن موسیقی طراحی شده برای شما دارای: ظاهری بسیار شکیل و کاربر پسند بوده و با سرعت بارگذاری و پخش موسیقی بالا ،امنیت بالا و همچنین در اختیار گذاشتن یک سرور قوی جهت بارگذاری آپلود فایل های موسیقی.

طراحی اپلیکیشن موسیقی

طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ

شهر کرج یکی از شهر های بزرگ و پرجمعیت میباشد که نیاز مهمی و شدیدی به تاکسی آنلاین دارد، با طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ و تپسی در کرج میتوانید به یکی از رقیب های جدی اسنپ و تپسی تبدیل شوید.

 
طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ

• طراحی اپلیکیشن دیوار (ثبت آگهی)

اگر تصمیم این را دارید که محصولات و خدمات شما یا هر شخص دیگر بالاترین بازخورد و فروش را داشته باشد، با طراحی اپلیکیشن دیوار (ثبت آگهی) می توانید این کار را به سادگی انجام دهید. بیش 40 میلیون کاربر در حال حاظر در دیوار فعالیت دارند. شما با داشتن یک نقشه راه درست میتوانید درصد بسیاری از این آمار را از آن خود کنید.

طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار

• طراحی اپلیکیشن بیمه

شما با طراحی اپلیکیشن بیمه می توانید بیش از قبل مشتریان زیادی را جذب کنید، چرا که تنها با چند کلیک مشتریان شما میتوانند از خدمات ارزشمند شما استفاده کنند تا اینکه به صورت حضورا وقت خود را بیشتر هدر دهند جهت حاظر شدن در شرکت بیمه.

طراحی اپلیکیشن بیمه

• طراحی اپلیکیشن فیلم و سریال

یکی از محبوب ترین و پر استفاده ترین اپلیکیشن های بازار (طراحی اپلیکیشن فیلم و سریال) می باشد. مردم زمان زیادی را صرف دیدن و تماشای فیلم و سریال می کنند. شما با داشتن یک اپلیکیشن فیلم و سریال میتوانید خدمت بهینه ای به کاربرانتان کنید.

طراحی اپلیکیشن فیلم و سریال

• طراحی اپلیکیشن خدماتی

بیشتر آمار درآمد زایی از اپلیکیشن های سرتاسر جهان، طراحی اپلیکیشن خدماتی می باشد. شما با داشتن یک اپلیکیشن خدماتی نیاز بسیاری از مردم را با آنلاین کردن و سهولت در خرید و مشکلشان را برطرف می کنید. که همین امر باعث می شود زود به بازدهی خوب برسید.

طراحی اپلیکیشن خدماتی

ویژگی طراحی اپلیکیشن با تیم شهریار قربانی

طراحی اختصاصی

طراحی اختصاصی

شما میتوانید با استفاده از اختصاصی بودن اپلیکیشن، خود شما 0 تا 100 امکانات اپلیکیشن را بازگو کنید و به صورت کاملا اختصاصی با سلیقه خود شما طراحی و پیاده سازی شود.

برنامه نویسی اختصاصی

برنامه نویسی اختصاصی

پس از تایید مراحل اولیه اپلیکیشن، اعم از طرح اپلیکیشن، امکانات اپلیکیشن و… تیم برنامه نویسی شهریار قربانی اقدام به کد نویسی میکنند و مراحل تولید اپلیکیشن رو استارت میزنن، این مجموعه با تکنولوژی React Native اپلیکیشن را طراحی میکنند و امکان ارتقاء و آپدیت اپلیکیشن به صورت نامحدود وجود دارد.

پشتیبانی رایگان

پشتیبانی رایگان

پس از طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن، تیم برنامه نویسی شهریار قربانی وظیفه دارد به مدت 1 سال پشتیبانی رایگان را برای اپلیکیشن شما انجام دهد و پشتیبانی شامل: مسائل فنی، امنیتی، تغییرات و تا حدودی توسعه اپلیکیشن میباشد.

مشاوره و پشتیبان اختصاصی

مشاوره و پشتیبان اختصاصی

مشاوره و پشتیبان اختصاصی به این معنا میباشد که بعد از اینکه اپلیکیشن شما طراحی و روانه بازار شد. ما به شما کمک میکنیم که در زمان کوتاه تری به درآمد برسید و زودتر خدمات خود را به جامعه عوام معرفی و عرضه کنید.

مشاور و همراه شما

مشاور و همراه شما

شاید فکر کنید بعد از طراحی اپلیکیشن دیگر ما هیچ مسئولیتی در قبال شما نداریم! تیم و مجموعه برنامه نویسی شهریار قربانی در هر زمینه ای که مربوط به اپلیکیشن شما باشد تمام و کمال شمارا یاری میدهد و همراه شما میباشد و کمک میکند تا به بهترین نتیجه ممکن برسید.

تست های امنیتی اپلیکیشن

تست های امنیتی اپلیکیشن

بعد از طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن، تیم امنیتی برنامه نویسی شهریار قربانی، تست های امنیتی را شروع میکنند و تمامی باگ های ممکن را رفع میکنند و امنیت اپلیکیشن را تا حد بسیار بالایی برقرار میکنند تا درگیر مشکل امنیتی نداشته باشید. 

چـرا تیم شهریار قربانی؟

تکرونویسان
  1. طراحی حرفه ای
  2. مشاوره کاملا رایگان
  3. یکسال پشتیبانی رایگان
  4. تیم جوان و حرفه ای
  5. قیمت مناسب و به صرفه
  6. سالها تجربه کاری و حرفه ای

5 پاسخ

  1. سلام. یک سیستم فروشگاهی میخوام مخصوص کتاب های زبان و فروش کتاب دانشگاهی هست. قیمت بدید لطفا

    1. جناب باقری عزیز قیمت ها بر اساس امکانات درخواستی شما محاسبه میشود.لطفا برای یک قیمت پایانی تماس بگیرید و امکانات خود را به صورت لیست برای ما ارسال کنید.و بعد از برسی پروپوزال شما قیمت و زمان رو به شما اعلام میکنیم. باتشکر از شما

  2. سئو سایت اختصاصی معمولا بین چه بازه زمانی جواب میدهد با الگوریتم های پیشرفته و به روز!!!؟؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5/5 - (42 امتیاز)
تماس بگیرید