طراحی اپلیکیشن در کرمانشاه

طراحی اپلیکیشن در کرمانشاه

این روزها استفاده از گوشی های هوشمند به واسطه پیشرفت تکنولوژِی و افزایش دانش فناوری روز به روز در حال افزایش است از این رو گوشی های هوشمند به ابزاری همه گیر برای بشر تبدیل شده است چرا که اکثر انسانها با رده سنی های مختلف از این ابزار استفاده میکنند.به دنبال گسترش گوشی های هوشمند استفاده از اپلیکیشن ها نیز به عنوان مکملی برای گوشی های هوشمند رو به افزایش است و به ابزاری بی بدیل برای استفاده بشر تبدیل شده است.پیشرفت و گسترش اپلیکیشن ها سبب شد تا افراد به دنبال طراحی اپلیکیشن در جهت احقاق منافع خود باشند.استان کرمانشاه به دلیل قرار گیری در خط مرزی به یکی از استان های مهم کشور بدل شده است از این رو طراحی اپلیکیشن در کرمانشاه از اهمیت بارزی برخوردار است.لذا در این مقاله به برسی اهمیت و امتیازات طراحی اپلیکیشن در کرمانشاه میپردازیم. در ابتدا لازم است با مفهوم و کاربرد اپلیکیشن آشنا شویم.

مشاوره طراحی اپلیکیشن در کرمانشاه

شما میتوانید برای مشاوره طراحی اپلیکیشن در تهران شماره همراه خود را در زیر وارد و ارسال کنید و منتظر تماس کارشناسان تیم برنامه نویسی شهریار قربانی باشید، یا میتوانید با شماره های زیر به صورت مستقیم با شرکت در تماس بگیرید. 

شماره تلفن 1 : 02634452004

شماره تلفن 2 : 02634447800

شماره تلفن 3 : 02634447980

09124679926

مفهوم اپلیکیشن (application)

در طول روز افراد از ابزار های متنوعی برای انجام کار های روزمره خود استفاده میکنند و ابزار ها نقش موثری در امرار معاش افراد ایفا میکنند.به طور مثال خیاط با استفاده از قیچی پارچه را در ابعاد مختلف میبرد و با استفاده از چرخ خیاطی به هم میدوزد یا مولف با استفاده از کیبورد مقاله را تالیف میکند.در این بخش از مقاله به بررسی ابزاری میپردازیم که نه تنها وجود خارجی و فیزیکی ندارد بلکه استفاده از آن بسیار آسان تر نسبت به ابزار های فیزیکی است مضمون ما اپلیکیشن است.اگر بخواهیم اپلیکیشن را تعریف کنیم باید بگوییم:«اپلیکیشن(application) یا به اختصار اپ(App) ابزاریست نرم افزاری و بسیار کاربردی که بر روی سیستم عامل های ها و دستگاه های مختلف خصوصا گوشی های هوشمند قابل نصب و اجرا میباشد.اپلیکیشن ها برای گوشی های هوشمند بر اساس سیستم عامل های اندروید(android)وآی او اس(IOS)طراحی و ساخته میشوند.»لازم به ذکر است زبان های برنامه نویسی و سیستم عامل ها اپلیکیشن محسوب نمیشوند.

فواید طراحی اپلیکیشن در کرمانشاه

فواید طراحی اپلیکیشن در کرمانشاه

همانگونه که گفته شد استفاده از گوشی های هوشمند نزد بشر به سرعت در حال افزایش است و استفاده از اپلیکیشن ها نیز به دنبال همه گیر شدن گوشی های هوشمند افزایش چشم گیری داشته است.میتوان گفت یکی از کاربردها و رسالت اصلی اپلیکیشن سهولت در امور و همچنین صرفه جویی در وقت و هزینه است بهطور مثال ، در زمان های نه چندان دور برای سفارش غذا حتما باید به رستوران مراجعه میکردیم یا در بهترین حالت به صورت تلفنی به سفارش غذا میپرداختیم اما امروزه با استفاده از اپلیکیشن اسنپ فود یا طراحی اپلیکیشن رستوران میتوانیم ظاهر غذای مد نظر را ببینیم و با سهولت کامل به سفارش غذا بپردازیم. همین مثال به راحتی اثبات میکند رسالت اصلی اپلیکیشن سهولت در انجام امور و صرفه جویی در وقت و هزینه است.

ویژگی های اپلیکیشن استاندارد در کرمانشاه

1_قابل ارتقا بودن

1_قابل ارتقا بودن

یکی از پر اهمیت ترین خصوصیت های اپلیکیشن قابل ارتقا بودن و به بیان دیگر داشتن قابلیت بهروز رسانی آن است چرا که اپلیکیشن لزوما باید در حال پیشرفت و گسترش باشد تا کاربر از آن رضایت کامل داشته باشد و اپ بتواند نیاز های گسترده تری را مرتفع سازد.لذا در هنگام طراحی اپلیکیشن در کرمانشاه این شاخصه  باید رعایت شود.

2_داشتن Ux قوی و کاربرپسند بودن آن

2_داشتن Ux قوی و کاربرپسند بودن آن

Ux مخفف عبارت User Experience است که به معنای تجربه کاربری میباشد یا به عبارت دیگرمیزان رضایت کاربر یا کاربرپسند بودن اپ را Ux میگویند. در نتیجه حس خوب یا بدی را که کاربران از اپ شما میگیرند را UX به آنها منتقل می کند.بنابراین اپلیکیشن لزوما باید کاربرپسند باشد و کاربران از فعالیت در آن نهایت رضایت را داشته باشند.

3_قابلیت اجرا در سیستم عامل های اندروید(android) و آی او اس(ios)

3_قابلیت اجرا در سیستم عامل های اندروید(android) و آی او اس(ios)

یکی دیگر از ویژگی های بارزی که اپلیکیشن استاندارد باید دارای آن باشد قابلیت نصب و اجرا بر روی پلتفرم یا سیستم عامل های اندروید و آی او اس است،چرا که اپلیکیشن با پیروی از سیستم عامل های مزبور به سلیقه تمامی کاربران احترام گذاشته و همه گوشی های هوشمند از قابلیت نصب و اجرای اپ بهره مند هستند.لذا این امر شاخصه ای است که باید در طراحی اپلیکیشن در کرمانشاه لحاظ گردد.

4_رسپانسیو بودن اپلیکیشن

4_رسپانسیو بودن اپلیکیشن

این ویژگی سبب میشود تا اندازه صفحات اپلیکیشن به صورت صحیح باشد یا به اصطلاح رزولیشن اپ دقیق باشد و از تمامی نمایشگرها با اندازه ها و مدل های مختلف  پشتیبانی کند.این یکی از ویژگی های بارزی است که رعایت آن منجر به کاربرپسند و همچنین استاندارد شدن اپلیکیشن میشود.لذا رعایت این امر در طراحی اپلیکیشن در کرمانشاه بسیار حیاتی و حائزاهمیت است.

انواع کاربری اپلیکیشن

در ادامه به معرفی برخی از کاربری های طراحی اپلیکیشن در کرمانشاه میپردازیم:

طراحی اپلیکیشن باربری

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن پزشکی

طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار

طراحی اپلیکیشن خبری

طراحی اپلیکیشن پیام رسان

طراحی اپلیکیشن در کرمانشاه با تیم شهریار قربانی

طراحی اپلیکیشن در کرمانشاه با تکرونویسان

اگر قصد طراحی اپلیکیشن در کرمانشاه به بهترین شکل و همگام با استاندارد های روز دنیا را دارید،شهریار قربانی بهترین انتخاب برای این مهم میباشد.

شرکت نرم افزاری شهریار قربانی با بهره از تیم برنامه نویسی مجرب و همچنین زبده ترین افراد در حوزه طراحی سایت و اپلیکیشن این نوید را به شما هموطنان گرامی میدهد که حامی شما در طراحی انواع سایت و اپلیکیشن مهم تراز با استاندارد های روز دنیا باشد

5/5 - (10 امتیاز)
تماس بگیرید