طراحی اپلیکیشن سفارش غذا

طراحی اپلیکیشن سفارش غذا

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و افزایش لوازم هوشمند، کارهای مردم در هر زمینه‌ای آسان‌تر شده است. طبیعتا همه افراد ترجیح می‌دهند به جای در صف ماندن‌های طولانی، تحمل ترافیک و اتلاف وقت، خریدهای خود را به صورت آنلاین انجام دهند. یکی از زمینه‌هایی که در این مورد کمک بسیار زیادی به صرفه‌جویی در وقت کرده است، طراحی اپلیکیشن سفارش غذا است. امروزه تهیه و سفارش غذا به صورت آنلاین و از طریق گوشی‌های هوشمند امکان پذیر شده است و تهیه غذا را بسیار راحت‌تر و لذت‌بخش‌تر کرده است. اخیرا  بر اساس نظرسنجی که در این زمینه صورت گرفته، اعلام کرده‌اند که حدود 81 درصد از مردم از طریق همین اپ‌ها به دنبال رستوران و غذاخوری‌ها بوده‌اند.

طراحی اپلیکیشن سفارش غذا علاوه بر آسان کردن کار مشتریان، کسب و کار رستوران‌ها را نیز رونق داده است. می‌توانید غذای خود را به صورت اینترنتی از محل کار، خانه یا هر فضای دیگری سفارش دهید

مشاوره اختصاصی طراحی اپلیکیشن سفارش غذا

شما میتوانید برای مشاوره رایگان و تخصصی طراحی اپلیکیشن سفارش غذا، با تیم برنامه نویسی شهریار قربانی تماس بگیرید. شما میتوانید شماره تلفن خود را در زیر وارد و ارسال کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید، یا میتوانید با شماره تلفن های مستقیم زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تلفن 1 : 02634452004

شماره تلفن 2 : 02634447800

شماره تلفن 3 : 02634447980

اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا

سفارش آنلاین غذا

این روز‌ها به دلیل مشغله کاری زیاد، ترافیک سنگین به ویژه در کلان‌شهرها، اتلاف وقت و مسائلی دیگر، توجه مردم به سفارشات آنلاین بیشتر شده است. فروشگاه‌ها و مراکز خدماتی مختلف خدمات خود را به صورت آنلاین و از طریق اپلیکیشن‌ها ارائه می‌دهند. همچنین رستوران‌ها نیز با طراحی اپلیکیشن سفارش غذا مشتریان زیادی را به خود جذب کرده‌اند. ادامه مطلب در مورد مزایای سفارش آنلاین غذا است. مزیت‌ سفارش اینترنتی و همچنین طراحی اپلیکیشن غذا به طور کامل توضیح داده شده است.

دسترسی به منوی کامل رستوران‌ها

ذسترسی به منو کامل رستوران ها

با مراجعه به اپلیکیشن سفارش غذا می‌توانید رستوران مدنظر خود را انتخاب کرده و منو کامل آن را همراه با عکس مشاهده کنید. در صورت مراجعه حضوری شما فقط نام غذا و قیمت ‌آن‌ها را در منو می‌بینید ولی در سفارش اینترنتی اکثر رستوران‌ها عکس غذا را نیز در کنار نام آن قرار داده‌اند. این یکی از مزیت‌های سفارش آنلاین غذا برای افرادی است که به ظاهر غذاهایی که می‌خورند بیشتر اهمیت می‌دهند.

مقایسه قیمت رستوران‌ها نسبت به یکدیگر و نظرات مشتریان

مقایسه قیمت رستوران‌ها نسبت به یکدیگر و نظرات مشتریان

طراحی اپلیکیشن سفارش غذا علاوه بر رستوران‌ها به نفع خود مشتریان نیز است. با ورود به اپ رستوران‌ها می‌توانید قیمت و کیفیت غذاها را با هم مقایسه کنید. در این برنامه‌ها امکان این‌که مشتریان نظرات خود را در مورد غذاها و رستوران‌ها ثبت کنند وجود دارد و از این طریق می‌توانید رستوران‌های مختلف و خدمات آن‌ها را باهم مقایسه کنید. همچنین اگر قصد دارید به محض رسیدن به رستوران غذای شما حاضر باشد و وقت زیادی را در آنجا صرف نکنید، می‌توانید در راه سفارش خود را ثبت کنید و به محض رسیدن به رستوران آن را میل کنید.

طراحی اپلیکیشن سفارش غذا چه سودی برای مردم دارد؟

رزرو جای پارک قبل از رسیدن به رستوران

رزرو جای پارک قبل از رسیدن به رستوران

یکی دیگر از مزایای طراحی اپلیکیشن سفارش غذا، رزرو جای پارک است. افرادی که در کلان‌شهرها زندگی می‌کنند مطمئنا می‌دانند که در مسیرهای تجاری و تفریحی با ترافیک سنگین مواجه هستند. این امکان برای آن‌ها فراهم شده است که قبل از رسیدن به رستوران مورد نظر، از داخل اپلیکیشن مخصوص آن رستوران جای پارک خود را رزرو کنند.

برخورداری مشتریان از کد تخفیف در سفارش آنلاین

برخورداری مشتریان از کد تخفیف در سفارش آنلاین

با طراحی اپلیکیشن سفارش غذا می‌توانید نقاط قوت برای رستوران خود تعریف کنید. مثلا با قرار دادن کد تخفیف برای مشتریان ثابت در اپلیکیشن، آن‌ها را ترغیب و تشویق می‌کنید تا همیشه رستوران شما را انتخاب کنند.

کترینگ در طراحی اپلیکیشن سفارش غذا

کترینگ در طراحی اپلیکیشن سفارش غذا

از آن‌ جایی که اجاره و یا خرید رستوران و مغازه برای پخت غذا نیاز به سرمایه زیادی دارد، برخی از مردم غذای خانگی تهیه می‌کنند. غذای خانگی را با نام کترینگ می‌شناسیم. این قابلیت نیز به اپ ها اضافه شده است و می‌توانید با انتخاب غذای کترینگ سفارش خود را درب منزل و یا محل کار تحویل بگیرید. بنابراین کسانی که در زمینه پخت و ارائه غذای خانگی فعالیت می‌کنند می‌توانند با ارائه خدمات در اپلیکیشن‌های سفارش آنلاین، میزان فروش خود را افزایش دهند.

طراحی اپلیکیشن سفارش غذا چه سودی برای صاحبان رستوران‌ها دارد؟

صاحبان رستوران‌ها و غذاخوری‌ها به دو روش سنتی و آنلاین می‌توانند به کسب سود و جذب مشتری بپردازند. این یکی از مزیت‌های اپ غذا است. همچنین اعتبار رستوران نیز بالا می‌رود و بیشتر مورد توجه مشتریان قرار می‌گیرد.

ارتقاء بنر رستوران

ارتقاء بنر رستوران

یکی از استراتژی‌هایی که در زمینه تقویت بنر می‌توان انجام داد، بالا بردن اعتبار بنر مخصوص رستوران است. غذای خوب، رفتار مناسب با مشتریان، خدمت‌رسانی خوب، ساختن فضای زیبا و دکوراسیون خوب برای رستوران و استفاده از لوازم با کیفیت باعث می‌شود مشتریان رضایت کافی را از رستوران شما داشته باشند. مشتریانی که از خدمات شما راضی باشند آن را برای دوستان و آشنایان خود تعریف می‌کنند و به این روش اعتبار بنر رستوران شما بالا می‌رود و مشتریان زیادی خواهید داشت. اما فقط این روش برای افزایش اعتبار بنر کافی نیست. طراحی اپلیکیشن سفارش غذا نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. امروزه نداشتن امکان سفارش آنلاین برای رستوران‌ها یک نقطه ضعف بزرگ محسوب می‌شود.

مراحل مختلف طراحی اپلیکیشن سفارش غذا

مراحل مختلف طراحی اپلیکیشن سفارش غذا

برای این کار ابتدا باید ویژگی‌های مخصوص رستوران خود را یادداشت کنید؛ بهتر است مواردی که رستوران شما را از دیگر رستوران‌ها متمایز می‌کند در این قسمت نوشته شود. بعد از اینکه ایده خود را نوشتید، باید کار طراحی را انجام دهید. یک طرح خوب و متناسب با محل کارتان آماده کنید. برای مشخص کردن طرحتان می‌توانید مشاوره‌ای با شرکت شهریار قربانی داشته باشید تا شما را راهنمایی کنند.

مرحله بعدی طرح گرافیکی اولیه برای ساخت اپلیکیشن سفارش غذا است. در این مرحله گروه  uxیا همان گروه طراحی با نرم‌افزارهای مخصوص، طرح اولیه شما را طراحی می‌کنند. در مرحله بعدی کار پیاده سازی اپلیکیشن انجام می‌گیرد.

پشتیبانی اپلیکیشن در طراحی اپ سفارش غذا

پشتیبانی اپلیکیشن در طراحی اپ سفارش غذا

بعد از تمام شدن تمام مراحل ذکر شده در بالا، نرم افزار شما باید از تمامی حالات امتحان شود تا اگر ایرادی داشت، برطرف شود. در تمام مراحل سفارش و استفاده از اپلیکیشن تیم شهریار قربانی از برنامه‌ای که به شما تحویل می‌دهد پشتیبانی می‌کند و تمام نکات لازم برای بهبود کیفیت آن را در اختیار شما قرار می‌دهد.

طراحی اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا با تیم شهریار قربانی

تیم شهریار قربانی یک شرکت نرم افزاری است که در سال 1398 تاسیس شده است. هدف این شرکت آنلاین کردن کسب و کارهای مختلف است و با داشتن ماهرترین تیم برنامه‌نویسی به شکل کاملا حرفه‌ای به مشتریان عزیز خدمات دیجییتال مارکتینگ ارائه می‌دهد. این شرکت در حوزه‌هایی مانند طراحی سایت، سئو، طراحی اپلیکیشن اندروید، طراحی اپلیکیشن ios و… فعالیت جدی دارد. تیم شهریار قربانی با داشتن کادری مجرب و طراحان ماهر در حال خدمت رسانی است و تا به امروز نیز خدمات بهینه‌ای را به مردم کشورمان ارائه داده است.

سوالات متداول

افرادی که رستوران و یا کترینگ دارند برای ارتقاء کسب و کار خود و افزایش برند خود می‌توانند از طراحی اپلیکیشن استفاده کنند.

هزینه اولیه طراحی بسیار مناسب است و با افزایش امکانات ویژه هزینه‌ها نیز متناسب با آن افزایش می‌یابد.

برای انجام این کار حداقل سه هفته زمان لازم است. تکرونویسان در کمترین زمان ممکن اپلیکیشن شما را آماده می‌کند.

5/5 - (9 امتیاز)
تماس بگیرید