طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت

طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت

با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی اپلیکیشن ها نقش مهمی در زندگی بشر ایفا کردند،لذا در دنیای امروز بشر ترجیح میدهد اکثر نیاز های روزمره خود را از طریق ساخت اپلیکیشن ها برطرف کند،یکی از این نیاز ها خرید از سوپرمارکت است که از طریق اپلیکیشن ،این امر با سهولت کامل انجام میشود.با تالیف این مقاله قصد داریم شمارا با مراحل طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت،همچنین اهمیت و امتیازات طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت آشنا کنیم.

در ابتدا لازم است با مفهوم اپلیکیشن و کارایی آن آشنا شویم…

مشاوره اختصاصی طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت

شما برای طراحی اپلیکیشن سوپر مارکت، میتوانید شماره خود را در زیر وارد و ارسال کنید، یا میتوانید، با شماره های مستقیم شرکت در زیر تماس بگیرید!

شماره تلفن 1 : 02634452004

شماره تلفن 2 : 02634447800

شماره تلفن 3 : 02634447980

09124679926

اپلیکیشن سوپرمارکت

خرید مایحتاج منزل و انواع لوازم ضروری و غیر ضروری مثل انواع شوینده،مواد غذایی و … از کارهای روزمره ای است که افراد در طول روز انجام میدهند لذا تمایل افراد بیشتر به سمت خرید آنلاین این نوع محصولات میرود.اپلیکیشن سوپرمارکت ،اپلیکیشنی است که محصولات سوپرمارکتی را به صورت آنلاین و بدون مراجعه حضوری مشتری به فروش میرساند.به طور مثال میشود از اپلیکیشن اسنپ مارکت یاد کرد اما این امکان وجود دارد که اپلیکیشن کامل تر و بهتری نسبت به اپلیکیشن سوپرمارکتی اسنپ فود طراحی نمود.  

ویژگی های بارز اپلیکیشن سوپرمارکت

1_کاربر پسند بودن

کاربر پسند بودن

یکی از ویژگی های بارزی که اپلیکیشن سوپر مارکت و یا هر اپلیکیشنی باید دارای آن باشد کاربر پسند بودن آن است، با رعایت این شاخصه در طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت به کاربر بها داده میشود و در نتیجه آن کاربر به اپلیکیشن اعتماد میکند و این امر سبب افزایش فروش و کاربران اپلیکیشن میگردد.

2_داشتن قالب هوشمند و جذاب

2_داشتن قالب هوشمند و جذاب

یکی دیگر از ویژگی های بارز اپلیکیشن سوپرمارکت آن است که باید دارای قالب هوشمند باشد  تا کاربر بتواند با سهولت کامل از این app استفاده کند و کار با اپلیکیشن برایش جذاب باشد.این ویژگی باید در طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت لحاظ شود.

3_قابلیت جستجو در محصولات

3_قابلیت جستجو در محصولات

این خصوصیت یکی از شاخصه هایی است که اپلیکیشن سوپرمارکت لزوما باید دارای آن باشد چرا که کاربر باید این امکان را داشته باشد تا میان محصولات با درج اسم محصول ،محصول مورد نظر خود را پیدا کند لذا باید در طراحی اپلیکیشن سوپر مارکت این امکان رعایت شود.

4_دارا بودن درگاه پرداخت

4_دارا بودن درگاه پرداخت

یکی دیگر از ویژگی هایی که بهتر است در اپلیکیشن سوپرمارکت به کاربرده شود آن است که دارای درگاه پرداخت باشد تا برای مشتری امکان پرداخت آنلاین فراهم باشد و از خرید خود لذت ببرد.

قیمت اپلیکیشن سوپرمارکت

• اپلیکیشن سوپر مارکت

با داشتن یک اپلیکیشن سوپرمارکت میتوانید بدون هیچ محدودیتی تمام محصولات خود را به سراسر شهر و استان محل سکونت خود به فروش برسانید، فقط کافی است با ما تماس بگیرید و در این راه شما را راهنمایی کنیم.

• اپلیکیشن سوپر مارکت

طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت در تیم شهریار قربانی

طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت در تکرونویسان

تیم نرم افزاری شهریار قربانی با بهره گیری از مجرب ترین برنامه نویسان و طراحان وب سایت و اپلیکیشن این نوید را به شما میدهد که یاری رسان شما در طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت و انواع دیگر اپلیکیشن و وب سایت باشد.برای دریافت مشاوره رایگان و راهنمایی در جهت طراحی انواع اپلیکیشن و وب سایت با تیم شهریار قربانی تماس بگیرید.

5/5 - (2 امتیاز)
تماس بگیرید