طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

آمارها نشان می‌دهد 83 درصد از مردم از اینترنت موبایل استفاده می‌کنند. این آمار می‌تواند زنگ هشداری برای کسب و کار شما باشد یعنی بیشتر مشتریان شما در فضای مجازی حضور دارند و در حال کار با موبایل خود هستند. به نظر شما چطور می‌توان از حضور زیاد کاربران موبایل در فضای مجازی برای تبلیغ کسب و کار خود استفاده کرد؟
طراحی اپلیکیشن فروشگاهی قطعا یکی از بهترین روش‌ها برای دیده شدن و رونق گرفتن کسب و کارتان در فضای مجازی خواهد بود. در این مقاله ما از مزایا و فواید ساخت اپلیکیشن فروشگاهی برای شما صحبت کرده‌ایم تا بتوانید برای کسب و کارتان موفق‌ترین بازاریابی اینترنتی را داشته باشید و هزاران مشتری وفادار پیدا کنید.

چه نوع اپلیکیشن فروشگاهی میخوای برات طراحی شه؟

فهرست محتوا

اپلیکیشن پوشاک

اپلیکیشن خرید و فروش خودرو

اپلیکیشن گل و گیاه

اپلیکیشن لوازم دیجیتال

اپلیکیشن سوپر مارکت

اپلیکیشن مشابه دیجی کالا

اپلیکیشن لوازم آرایشی

اپلیکیشن قنادی

اپلیکیشن فست فود و رستوران

اپلیکیشن فروش فایلینگ

اپلیکیشن فروش فایلینگ

مشاوره رایگان و تخصصی طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

مشاوره رایگان و تخصصی طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

شما میتوانید شماره همراه خود را در زیر وارد و ارسال کنید، و منتظر تماس کارشناسان تیم برنامه نویسی شهریار قربانی باشید، یا میتوانید با شماره های مستقیم شرکت در زیر تماس بگیرید.

شماره تلفن 1 : 02634452004

شماره تلفن 2 : 02634447800

شماره تلفن 3 : 02634447980

09124679926

7مورد از مزایا و ویژگی‌های طراحی اپلیکیشن فروشگاهی برای کسب و کار شما

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی برای شما مزایایی به همراه خواهد داشت که اگر از آنها آگاه شوید در اولین فرصت برای ساخت آن اقدام خواهید کرد. برای آگاهی از این مزایا قسمت زیر را بخوانید.

1. افزایش فروش محصولات

افزایش فروش محصولات

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی فرصت بی‌نظیری را برای کسب و کار شما فراهم می‌کند تا میلیون‌ها نفر از اپلیکیشن شما دیدن کنند و برای خرید ترغیب شوند. این دیده شدن توسط کاربران، احتمال فروش شما را چندین برابر افزایش می‌دهد و برندتان را در ذهن هزاران مشتری ماندگار می‌کند.

2. ارائه خدمات فوری به مشتریان و صرفه‌جویی در زمان و هزینه مشتریان

ارائه خدمات فوری به مشتریان و صرفه‌جویی در زمان و هزینه مشتریان
  1. مشتریان دوست دارند در کوتاه‌ترین زمان ممکن خدمات شما را دریافت کنند. اپلیکیشن فروشگاهی امکان رسیدگی فوری و آنلاین به درخواست مشتریان را فراهم می‌کند.
  2. مشتریان فروشگاه شما با دسترسی به اپلیکیشن می‌توانند خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهند. خرید آنلاین از نظر صرفه‌جویی در هزینه و زمان نسبت به خرید حضوری برای مشتریان شما بهتر و به‌صرفه‌تر خواهد بود.

3. دسترسی سریع به محصولات، خدمات و پیدا کردن مشتریان دائمی در سطح کشور

دسترسی سریع به محصولات، خدمات و پیدا کردن مشتریان دائمی در سطح کشور
  1. مشتریان با دسترسی به اپلیکیشن فروشگاه می‌توانند دسته‌بندی محصولات و خدمات شما را در کسری از ثانیه مشاهده کنند.

  2. وجود اپلیکیشن برای فروشگاه شما این مزیت را دارد که مشتریان در تمام سطح کشور می‌توانند محصولات و خدمات شما را ببینند و به مشتری دائمی تبدیل شوند.

4. آگاهی از بازخورد مشتریان با استفاده از نظرسنجی اپلیکیشن

آگاهی از بازخورد مشتریان با استفاده از نظرسنجی اپلیکیشن

قسمت نظر‌سنجی در اپلیکیشن این فرصت را برای شما فراهم می‌کند تا مشتریان و مصرف‌کنندگان نظر خود را نسبت به خدمات و محصولات شما اعلام کنند. اگر بازخوردهای آنها مثبت باشد، باعث جلب اعتماد مشتریان جدید و در نهایت افزایش فروش می‌شود. در صورتی که مشتریان درباره ارائه خدمات شما نظر منفی خود را ثبت کردند، نگران تاثیر نظرات آنها نباشید. اگر این نظرات منفی صادقانه بیان شده باشد می‌تواند از جهاتی به نفع شما باشد تا نقاط ضعف کسب و کارتان را بشناسید و برای تقویت و رشد کسب و کار خود قدم بردارید.

5. ایجاد حس ارزشمندی در مشتریان با طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

ارزشمند کردن مشتری با طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

با طراحی اپلیکیشن فروشگاهی این حس به مشتریان شما القا می‌شود که برنامه اختصاصی برای آنها طراحی کرده‌اید و در‌واقع برای آنها نوعی ارزش و احترام قائل شده‌اید.

6. فروش محصولات بدون محدودیت زمان و راه‌اندازی فروشگاه آنلاین با سرمایه کم

فروش محصولات بدون محدودیت زمان و راه‌اندازی فروشگاه آنلاین با سرمایه کم
  1. فروش شما با وجود اپلیکیشن به زمان خاصی محدود نمی‌شود و در هر ساعتی از شبانه‌روز شما می‌توانید فروش داشته باشید.
  2. حتی اگر شما برای کسب و کار خود مکان فیزیکی مشخصی ندارید، ساخت اپلیکیشن فروشگاهی بدون نیاز به سرمایه زیاد برای شما حکم یک فروشگاه را خواهد داشت.

7. برتری و وجه تمایز نسبت به رقبا با طراحی و ساخت اپلیکیشن فروشگاهی

برتری و وجه تمایز نسبت به رقبا با طراحی و ساخت اپلیکیشن فروشگاهی

با ساخت اپلیکیشن فروشگاهی مطمئن باشید در مقایسه با رقبایتان که اپلیکیشن ندارند، یک سر و گردن بالاتر خواهید بود و مشتریان برای استفاده از خدمات شما اشتیاق بیشتری نشان می‌دهند. و اگر میخواهید با قدرت تمام این مسیر را طی کنید، پیشنهاد میشود که یک سایت فروشگاهی هم در کنار اپلیکیشن خود داشته باشید، شما با طراحی سایت فروشگاهی میتوانید از همه نظر برتری داشته باشید نسبت به رقبای خود.

• طراحی اپلیکیشن پوشاک

شما با داشتن یک سیستم فروشگاهی پوشاک، میتوانید حق انتخاب زیادی در اختیار مشتری بزارید. و درنهایت فروش فوق العاده ای را تجربه کنید. با طراحی اپلیکیشن پوشاک هوشمندانه فروش کنید.

• طراحی اپلیکیشن پوشاک

• طراحی اپلیکیشن خرید خودرو

شما با داشتن یک سیستم فروشگاهی خرید خودرو، میتوانید حق انتخاب زیادی در اختیار مشتری بزارید. و درنهایت فروش فوق العاده ای را تجربه کنید. با طراحی اپلیکیشن خودرو هوشمندانه فروش کنید.

• طراحی اپلیکیشن خرید خودرو

• طراحی اپلیکیشن گل و گیاه

شما با طراحی اپلیکیشن گل و گیاه، میتوانید در بازار رقابتیه صنف خود پیشی بگیرید. با داشتن یک اپلیکیشن حرفه ای تمامی دقدقه ی فروش برطرف می شود. با طراحی اپلیکیشن گل و گیاه هومندانه بفروشید.

• طراحی اپلیکیشن گل و گیاه

• طراحی اپلیکیشن لوازم دیجیتال

شما با طراحی اپلیکیشن خرید و فروش لوازم دیجیتالی خود، محصولات خود را به 10 برابر بازدید بیشتر برسانید و فروش چشمگیری را داشته باشید، با اپلیکیشن مشتریان وفادار خود را جذب کنید و روز به روز شاهد فروش بیشتر خود باشید.

• طراحی اپلیکیشن لوازم دیجیتال

• طراحی اپلیکیشن لوازم سوپرمارکت

طراحی اپلیکیشن سوپر مارکتی به شما کمک میکند در محدوده مورد نظر خود و … محصولاتتان را ارسال کنید و به غیر از مشتریان حضوری خود، مشتریان مجازی خود را جذب کنید و در نهایت فروشتان چندین برابر می شود. هوشمندانه فروش کنید.

• طراحی اپلیکیشن دیجی کالا

با داشتن یک اپلیکیشن مشابه دیجی کالا می توانید فروش مشابه دیجی کالا هم داشته باشید. با محصولات متنوع خود میتوانید مشتریان متعددی را جذب و در نهایت مشتری خود کنید. با اپلیکیشن هوشمندانه فروش داشته باشید.

• طراحی اپلیکیشن دیجی کالا

• طراحی اپلیکیشن لوازم آرایشی

محصولات آرایشی خود را مثل آب خوردن با اپلیکیشن لوازم آرایشی به فروش برسانید.فقط کافیه اپلیکیشن مختص به خود را داشته باشید وشروع به فروش کنید.

• طراحی اپلیکیشن لوازم آرایشی

• طراحی اپلیکیشن قنادی

بسیاری از صاحبان کسب و کار صنف قنادی، بر این باور هستند که به صورت فیزیکی می توان روز به روز به فروش بالاتری دست پیدا کرد. اما دنیای وب خلاف این را ثابت کرده است، شما با طراحی اپلیکیشن قنادی می توانید فروش خود را چند ده برابر کنید. با اپلیکیشن هوشمندانه فروش کنید.

• طراحی اپلیکیشن قنادی

اپلیکیشن فست فود و رستوران

مشابه اسنپ فود فروش کنید. با طراحی اپلیکیشن فست و فود و رستوران می توانید فروش خود را به صورت گسترده تر انجام دهید. با طراحی اپلیکیشن رستوران هوشمندانه فروش کنید.

اپلیکیشن فست فود و رستوران

ویژگی‌های ساخت اپلیکیشن فروشگاهی

اپلیکیشن فروشگاهی

از 35 میلیون تومان

وب سایت فروشگاهی

از 15 میلیون تومان

وب سایت + اپلیکیشن

50 میلیون تومان

هزینه طراحی اپلیکیشن

هزینه طراحی اپلیکیشن
طراحی اپلیکیشن فروشگاهی با تیم برنامه نویسی تکرو نویسان

ساخت و طراحی اپلیکیشن فروشگاهی با تیم برنامه نویسی شهریار قربانی

شرکت‌های فراوانی در زمینه طراحی و ساخت اپلیکیشن فروشگاهی فعالیت دارند اما تمام این شرکت‌ها متاسفانه خدمات با‌کیفیتی را ارائه نمی‌دهند. شناخت یک شرکت معتبر برای طراحی اپلیکیشن فروشگاهی، شما را از بهترین خدمات بهره‌مند می‌کند و هزینه‌های ساخت اپلیکیشن را تا حد زیادی کاهش می‌دهد. شرکت برنامه‌نویسی شهریار قربانی از جمله شرکت‌های معتبر با بیش از 4 سال سابقه درخشان در زمینه طراحی اپلیکیشن است. خدمات تیم شهریار قربانی تنها به طراحی اپلیکیشن فروشگاهی محدود نمی‌شود و این شرکت در زمینه‌ طراحی و سئوی سایت با استفاده از به‌روزترین استانداردهای دنیا می‌تواند کسب و کار شما را رونق ببخشد. ارائه خدمات فوری، توجه به رضایت کامل مشتری، به حداقل رساندن هزینه‌های اضافی و تلاش برای رشد کسب و کار شما در فضای دیجیتال از جمله تلاش‌های همیشگی تیم شهریار قربانی است.

کلام آخر

اگر شما صاحب کسب و کاری هستید که دوست دارید محصولات و خدماتتان را میلیون‌ها نفر مشاهده کنند بهترین روش برای رسیدن به این هدف طراحی اپلیکیشن فروشگاهی است. شما با استفاده از اپلیکیشن فروشگاهی می‌توانید در سطح کشور هزاران مشتری وفادار برای خود پیدا کنید و بهترین خدمات را به آنها ارائه دهید. مشتریان با دسترسی به اپلیکیشن فروشگاه شما می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن خرید خود را انجام دهند.

اگر بخواهید برای کسب و کار شما یک اپلیکیشن طراحی شود دوست دارید چه خدمات و چه نوع طراحی داشته باشد تا نظر مشتریان را بیشتر و بهتر به سمت خود جلب کند؟

سوالات متداول:

برای هزینه اپلیکیشن فروشگاهی نمی‌توان عدد ثابت و مشخصی را در نظر گرفت زیرا این هزینه بسته به سفارش مشتری برای طراحی، تولید محتوا و زبان برنامه‌نویسی اپلیکیشن متفاوت خواهد بود. به‌طور کلی هزینه طراحی اپلیکیشن فروشگاهی پایه را می‌توان بین 10 تا 40 میلیون تومان در‌نظر گرفت.

بله، اپلیکیشن فروشگاهی را می‌توان برای دانلود مشتریان در کافه بازار قرار داد . البته کافه بازار بسته به قوانین خود هزینه‌ای را برای قرار دادن اپلیکیشن شما دریافت می‌کند.

شما با بررسی نمونه اپلیکیشن‌های طراحی شده، سابقه کار و میزان پشتیبانی یک شرکت طراحی اپلیکیشن می‌توانید اعتبار و کیفیت خدمات آن شرکت را بسنجید.

5/5 - (12 امتیاز)
تماس بگیرید