طراحی اپلیکیشن پزشکی

طراحی اپلیکیشن پزشکی

سلامت و درمان از گذشته تا به امروز یکی از دغدغه هایی بوده که بشر در تکاپوی بیماری ها و مرض های مختلف  درگیر آن بوده و همچنان درگیر آن است.لذا میتوان تصریح کرد؛درمان یکی از نیاز های بشر در مقابل بیماری ها و بلایای طبیعی و غیر طبیعی است و میتوان گفت با پیشرفت تکنولوژی این کار آسان تر از قبل انجام میگیرد ،درمان توسط پزشک انجام میگردد و روابط پزشک وبیمار از گذشته های دور پابرجا بوده،اما نکته اینجاست رابطه پزشک وبیمار از گذشته تا به امروز اکثرا به شکا سنتی بوده و شکل مدرنی به خود نگرفته است.لذا در این مقاله با معرفی کامل طراحی اپلیکیشن پزشکی و مراحل طراحی اپلیکیشن پزشکی قصد داریم شما را با پزشکی مدرن به وسیله اپلیکیشن  آشنا کنیم.

قبل از آنکه در مورد اپلیکیشن پزشکی و طراحی اپلیکیشن پزشکی نطق شود باید مفهوم طراحی اپلیکیشن و کاربرد این ابزار مهم را بدانیم.

مشاوره اختصاصی طراحی اپلیکیشن پزشکی

برای داشتن یک مشاوره تخصصی در زمینه طراحی اپلیکیشن پزشکی می توانید شماره همراه خود را در زیر وارد و ارسال کنید.یا میتوانید با شماره های زیر به صورت مستقیم با شرکت در تماس باشید.

شماره تلفن 1 : 02634452004

شماره تلفن 2 : 02634447800

شماره تلفن 3 : 02634447980

09124679926

اپلیکیشن پزشکی چیست؟

طراحی اپلیکیشن پزشکی باعث میشود تعامل بین پزشک و بیمار بهتر شود و روند درمان روان تر و با سرعت بیشتری انجام شود همچنین طراحی اپلیکیشن پزشکی باعث سهولت در درمان و ارتباط بیمار و پزشک از راه دور و جلوگیری از حضور فیزیکی بیمار و تعیین وقت آنلاین برای معاینه بیمار میشود.

این نوع اپلیکیشن به تعداد کثیری از بیمارستان ها و مطب ها برای نوبت دهی آنلاین و عدم حضور فیزیکی خارج از نوبت بیمار در دوران همه گیری ویروس کرونا کمک شایانی کرد.

کاربرد اپلیکیشن چیست؟

رسالت طراحی اپلیکیشن آن است که زندگی روزمره را برای بشر ساده تر کند،به طورمثال  امروزه باچند حرکت ساده در اپلیکیشن های امور بانکی میتوان عملیات های گوناگون بانکی انجام داد در صورتی که در گذشته نه چندان دور لزوما باید مسیر خانه تا بانک را سپری میکردیم تا یک واریز ساده انجام دهیم.و این نشاندهنده آن است که اپلیکیشن ها نه تنها باعث سهولت در زندگی بشر شده اند بلکه باعث صرفه جویی در وقت و هزینه ها نیز شده است.

چند نمونه از اپلیکیشن های کاربردی به شرح زیر است:

اپلیکیشن خبری:

اپلیکیشن خبری:

اپلیکیشن خبری درواقع درگاهی هست که به وسیله آن کاربر از تمامی اخبار روز باخبر می گردد و به مطالعه رویدادها و اخبار روز که به صورت تصویری،متنی و گویا میباشد مطلع میشود.برای مطالعه بیشتر راجع به اپلیکیشن خبری به طراحی اپلیکیشن خبری مراجعه کنید.

اپلیکیشن ارز دیجیتال:

اپلیکیشن ارز دیجیتال:

این نوع اپلیکیشن با ارائه سیگنال های خرید و فروش ارز های دیجیتال و ارائه آموزش راجع به بازار های مالی به سرمایه گذاری ایمن و حسابشده در بازار های مالی کمک شایانی میکند.برای اطلاع بیشتر راجع به اپلیکیشن ارز دیجیتال میتوانید به طراحی اپلیکیشن ارز دیجیتال مراجعه کنید.

اپلیکیشن فروشگاهی:

اپلیکیشن فروشگاهی:

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی از آن دسته از اپلیکیشن هایی است که نیاز بشر روز به روز به آن بیشتر میشود،همانطور که از اسم این اپلیکیشن مشخص است در این نوع اپلیکیشن کاربر میتواند به جای مراجعه به فروشگاه به صورت آنلاین به خرید بپردازد و همین امر باعث سهولت در خرید و صرفه جویی در وقت و هزینه میباشد.

اپلیکیشن بیمه:

اپلیکیشن بیمه:

با داشتن یک اپلیکیشن بیمه و طراحی اپلیکیشن بیمه، دیگر نیازی به نوبت دهی فیزیکی ندارید، و میتوانید به صورت آنلاین بیمه های خود را تبلیغ و در نهایت به مشتریان خود عرضه کنید.

مفهوم اپلیکیشن (application)

مفهوم اپلیکیشن (application)

اپلیکیشن یا به اختصار App که به نرم افزار نیز معروف است در واقع همان برنامه های کاربردی است که بر روی گوشی های هوشمند نصب میشود.میتوان گفت اکثر نرم افزار هایی که از آنها استفاده میکنیم App هستند،البته سیستم عامل ها و زبان های برنامه نویسی طراحی اپلیکیشن اندروید یا ios محسوب نمیشوند.

ویژگی های بارز اپلیکیشن پزشکی

کاربر پسند بودن

کاربر پسند بودن

یکی از ویژگی های بارزی که اپلیکیشن پزشکی و یا هر اپلیکیشنی باید دارای آن باشد کاربر پسند بودن آن است، با رعایت این شاخصه در طراحی اپلیکیشن پزشکی به کاربر بها داده میشود و در نتیجه آن کاربر به اپلیکیشن اعتماد میکند.

قالب هوشمند و جذاب

قالب هوشمند و جذاب

از دیگر ویژگی هایی که باعث رضایت کاربر میشود و لزوما باید در طراحی اپلیکیشن پزشکی لحاظ شود دارا بوددن قالب هوشمند و جذاب است.این ویژگی از شاخصه های زیبایی اپلیکیشن است به همین خاطر از اهمیت بالایی برخوردار است.

قابلیت اشتراک گذاری مطالب

قابلیت اشتراک گذاری مطالب

دارا بودن این قابلیت نه تنها باعث رضایت کاربر میشود بلکه سبب آن میشود که اپلیکیشن به افراد دیگر نیز معرفی گردد لذا از اهمیت کثیری برخوردار است لذا بهتر است  در طراحی اپلیکیشن پزشکی از این قابلیت استفاده شود

داشتن cms کار آمد

داشتن cms کار آمد

سیستم مدیریت محتوا (Content Management System) و یا به اختصار CMS، سیستمی است که جهت مدیریت ساده محتوای وب سایت و اپلیکیشن بکار می رود.

اعمال سیستم مدیریت محتوا یا به اختصار cms سبب امکاناتی از قبیل؛ ایجاد محتوا، اعمال تغییرات و حذف بخش خاصی از محتوای وب سایت و… را بدون نیاز به تخصص خاص در زمینه وب و اپلیکیشن، برای طراحی وب سایت و اپلیکیشن فراهم شود.

انواع طراحی اپلیکیشن پزشکی

طراحی اپلیکیشن دندان پزشکیطراحی اپلیکیشن ارتوپدی
طراحی اپلیکیشن ارتودونسیطراحی اپلیکیشن کلینیک زیبایی

طراحی اپلیکیشن مطب ها و کلینیک ها

طراحی اپلیکیشن تصویربرداری پزشکی و رادیولوژی

طراحی اپلیکیشن آزمایشگاه های طبی

طراحی اپلیکیشن شرکت های تجهیزات پزشکی

قیمت طراحی اپلیکیشن پزشکی

اگر میخواهید یک اپلیکیشن پزشکی داشته باشید، که تمامی نوبت های خود را به صورت رزرو آنلاین داشته باشید، و کسب و کار خود را وارد عصر وب و دیجیتال کنید. با ما تماس بگیرید.

قیمت طراحی اپلیکیشن پزشکی

طراحی اپلیکیشن پزشکی در تیم شهریار قربانی

طراحی اپلیکیشن پزشکی در تکرونویسان

شرکت نرم افزاری شهریار قربانی با کادر مجرب اعم از برنامه نویسان و طراحان سایت و اپلیکیشن آماده طراحی اپلیکیشن پزشکی و انواع سایت و اپلیکیشن میباشد.

5/5 - (6 امتیاز)
تماس بگیرید