طراحی سایت خدماتی

طراحی سایت خدماتی

یکی از نگرانی‌های همیشگی ما این است که خدمات (نسبت به محصولات) دارای چالش‌های مختلفی برای تبدیل فرد معمولی به یک مشتری وفادار هستند. “اعتماد” بخش عمده‌ای از فروش خدمات است. یک محصول معیوب قابل بازگشت است و نقص آن نسبتاً عینی است. اما با ارائه بد و یا اشتباه خدمات، مشتریان به‌راحتی شما را حذف خواهند کرد. تیم تخصصی شهریار قربانی در این مسئله شما را یاری خواهد کرد تا با طراحی سایت خدماتی مناسب با کسب‌وکار خود، بتوانید مسیر روشنی را در پیش داشته باشید.

مشاوره رایگان و تخصصی طراحی سایت خدماتی

شما میتوانید با تیم برنامه نویسی شهریار قربانی به سادگی تماس بگیرید، میتوانید شماره تلفن خود را در زیر وارد و ارسال کنید و منتظر مشاوران متخصص ما باشید یا برای تماس مستقیم با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تلفن 1 : 02634452004

شماره تلفن 2 : 02634447800

شماره تلفن 3 : 02634447980

اهمیت طراحی سایت خدماتی

اهمیت طراحی سایت خدماتی

درحالی‌که هنگام فروش محصولات و خدمات باید مزایای مصرف‌کننده را موردتوجه قرار دهید، اما در هنگام تبلیغ یک سرویس، صلاحیت و تجربه شما است که برجسته می‌شود. ارائه‌دهندگان خدمات، طیف وسیعی از صنایع را شامل می‌شوند. از مشاورین املاک گرفته تا مشاوران تجاری تا ماساژدرمانی.
بسیاری از ارائه‌دهندگان خدمات با خانه‌ها، مشاغل و حتی بدن افراد کار می‌کنند، بنابراین اگر اوضاع خوب پیش نرود، تأثیرات آن در ذهن مشتری، شخصی‌تر خواهد بود. ازآنجاکه مصرف‌کنندگان غالباً محتاط هستند، بهتر است سعی کنیم با جلب اعتماد آنها، موانع را از سر راه برداریم. در ابتدا این مسئله با طراحی سایت شما اتفاق خواهد افتاد.
در دنیای دیجیتال امروزی، اولین مکان برای جست‌و‌جوی خدمات یک کسب‌وکار، وب‌سایت آن است. به همین جهت تیم شهریار قربانی، با اراده خدماتی در زمینه طراحی سایت خدماتی ،به یاری شما خواهد پرداخت.

طراحی سایت خدماتی چگونه انجام می‌شود؟

1: با رفت‌وبرگشت آسانسوری شروع کنید

احتمالاً صفحه خدمات اولین چیزی نیست که مشتریان بالقوه در وب‌سایت شما مشاهده می‌کنند. شاید آنها از طریق پست‌های وبلاگ یا تبلیغات شما در شبکه‌های اجتماعی وارد وب‌سایت شده‌اند. در قدم اول حتماً قصد دارند درباره شما بیشتر بدانند. به همین دلیل در طراحی سایت خدماتی، داشتن بخش‌هایی با عنوان‌های “درباره ما” و “سؤالات متداول” گشت‌وگذار آنها را برای آشنائی با خدمات شما راحت می‌کند.

2: مزایای خدمات خود را بیان کنید

خوب است که در صفحه‌ای جداگانه در مورد مزایا استفاده از آن خدمات، صحبت کنید. نیازها و نقاط درد مشتری ایده‌آل خود را برای طراحی سایت خدماتی در ذهن داشته باشید و نشان دهید که چه مواردی شما را واجد شرایط ارائه این خدمات می‌کند. ادعاهای خود را با مواردی خاصی تقویت کنید. (مانند جایزه، گواهینامه یا چندین سال تجربه و اینکه چرا این خدمات به نفع مشتری است).

3: ایجاد ساختار دلخواه در طراحی سایت خدماتی

مهم است که نوع طراحی سایت را مناسب با خدماتی که ارائه می‌دهید، در نظر بگیرید. برای نمونه استفاده از تصاویر مربوط به طبیعت در طراحی یک سایت صنعتی، نظر مشتری را جلب نخواهد کرد. هیچ ساختاری وجود ندارد که برای طراحی سایت خدماتی به‌صورت مشخص کار کند. شما به‌راحتی می‌توانید هر گزینه‌ای را که با صلاح کسب‌وکار و مشتریان شماست، در طراحی سایت خود لحاظ کنید.  

مزایای طراحی سایت خدماتی

از مزایای خدمات خوب به مشتری می‌توان به داشتن مشتریان وفادار، فروش بیشتر و گردش پول بهتر اشاره کرد. ایجاد تجارب مداوم و زیبا در مشتری‌مداری نقش اصلی را در موفقیت شما بازی می‌کند. به همین خاطر مهم است که در طراحی سایت خدماتی خود دقت لازم را به خرج داده و برای پیشرفت در تجارتتان، تلاش مؤثری را در پیش بگیرید. طراحی سایت خدماتی خوب می‌تواند:

جذب مشتری وفادار

وفاداری مشتری

سایت خدماتی مشتریان را حفظ میکند. زیرا نگه‌داشتن مشتریان وفادار هزینه کمتری نسبت به پیدا کردن مشتریان جدید دارد.

برند سازی

برند سازی

با طراحی سایت خدماتی تأیید و رضایت مشتری را ایجاد کند. مشتریان وفادار تأییدهای مثبت و بررسی‌های آنلاین خوبی ارائه می‌دهند که می‌تواند به کسب‌و‌کارها در تقویت نام تجاری کمک کند.

گردش مناسب مالی

گردش مناسب مالی

با کمک طراحی سایت خدماتی به گردش مناسب مالی، گردش کارمندان را کاهش می‌دهد.

فروش به وسعت جهان

فروش به وسعت جهان

طراحی سایت (خدماتی) بازاریابی جهانی شما را گسترش می‌دهد. www به معنای شبکه جهانی وب است؛ بنابراین اگر وب‌سایتی داشته باشید تجارت شما دارای گستره جهانی خواهد بود.

افزایش اعتبار و اعتماد

افزایش اعتبار و اعتماد

اعتبار و عملکرد را بهبود ببخشید. با طراحی سایت خدماتی مناسب، این فرصت را دارید تا به مشتریان بالقوه بگویید چرا شما شایسته اعتماد و اطمینان آنها هستید. در این مورد، اهمیت بازاریابی دهان‌به‌دهان را فراموش نکنید.

گسترش کسب و کار

گسترش کسب و کار

گسترش بازار کار خود را از طریق تجارت الکترونیکی با طراحی سایت خدماتی رونق ببخشید. زیرا اینترنت به مشاغل این امکان را داده است که موانع جغرافیایی را پشت سر بگذارند و تقریباً از هر کشوری در جهان توسط مشتری بالقوه‌ای که دسترسی به اینترنت دارد، قابل دسترسی باشند.

تظمین کسب و کار در آینده

تظمین کسب و کار در آینده

فرصت رشد برای زنده ماندن در آینده را با طراحی یک سایت خدماتی مناسب تضمین کنید. یک سایت به‌عنوان مکانی عالی برای ارجاع سرمایه‌گذاران بالقوه، به آنها نشان می‌دهد که شرکت شما در مورد چه خدماتی پیشرو است، به چه چیزهایی رسیده و در آینده می‌تواند به چه جایگاهی برسد. این مسئله را با طراحی سایت خود تقویت کنید.

بازاریابی مناسب و حرفه ای

بازاریابی مناسب و حرفه ای

بازاریابی ارتباطی دوطرفه را به دست خواهید آورد. مشتریان می‌توانند به‌سرعت و به‌راحتی در مورد محصول و یا رویکرد بازاریابی شما بازخورد دهند. شما می‌توانید از ویژگی‌های سایت خود مانند نظرسنجی بازدیدکنندگان، نظرسنجی‌های آنلاین و آمار سایت خود استفاده کنید تا بفهمید مشتریان شما بیشتر چه چیزی را دوست دارند. پس مهم است که این موارد را در طراحی سایت خدماتی خود در نظر داشته باشید.

در دسترس بودن

در دسترس بودن

در دسترس خواهید بود. طراحی سایت خدماتی خوب به شما کمک می‌کند تا در همه رتبه‌بندی جستجوها پیدا شوید. افزایش تجارت شما را از طریق جستجوگرها و SMO افزایش می‌دهد. به‌عنوان‌مثال، اگر کسی تماس شما را ندارد با راحتی می‌تواند آن را در سایت خدماتی شما، پیدا کند.

تیم برنامه نویسی و طراحی سایت شهریار قربانی

تیم برنامه نویسی تکرو نویسان

تیم شهریار قربانی، فعال در عرصه خدمات نرم‌افزاری مانند طراحی ‌سایت، سئو و بهینه‌سازی، طراحی اپلیکیشن‌ خدماتی و انواع اپلیکیشن های تحت وب و موبایلی و نرم‌افزارهای تحت وب، در تلاش است تا تمام نیازهای مشتریان خود را در زمینه آنلاین ‌سازی کسب‌وکار، به بهترین شکل ممکن و با بهره‌گیری از جدیدترین استانداردها و اصول روز در حداقل زمان ممکن، با کمترین هزینه، به ثمر برساند.

سوالات متداول

باتوجه‌به پیشرفت‌های سریع در دنیای ما، طراحی سایت مناسب با خدمات شما، می‌تواند یک مزیت رقابتی را برای کسب‌و‌کارتان، نسبت به رقبا، ارائه دهد.

طبیعی است که جواب ما منفی است. طراحی سایت خدماتی تنها بخشی از مسیر موفقیت شماست که باتکیه‌بر آن می‌توانید راه را هموار کنید.”

با در نظر گرفتن موارد مهم در طراحی سایت خود، می‌توانید تمام مولفه‌های لازم و ضروری برای رفع نیازهای مشتری را در نظر داشته باشید. این مسئله با شما کمک می‌کند تا با رفع نقاط درد مشتری، رضایت آنها را جلب کرده و در بازاریابی نام تجاری خود، موفق باشید.

5/5 - (1 امتیاز)
تماس بگیرید